Reklama

Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy - mają wiecznie pod górkę

Pech - boimy się go wszyscy. Próbujemy się chronić - wieszamy nad drzwiami podkowy, nosimy czerwone sznurki na nadgarstku, wiążemy dzieciom czerwone wstążki na wózkach, spluwamy przez lewe ramię itp. itd. Na ile to działa, a na ile to tylko zaklinanie rzeczywistości dla lepszego samopoczucia? Odpowiedzcie sobie sami. A czy można powiedzieć, że ktoś przyciąga pecha? Astrologia wskazuje zodiakalnych pechowców. Oto oni - jesteś wśród nich?

Bliźnięta

Urodziłeś się pod najbardziej pechową gwiazdą, Bliźniaku. I nic nie możesz na to poradzić. Pech towarzyszy ci na co dzień, a niefortunne zdarzenia dzieją się wręcz seriami. Wszystko, co zaczynasz robić, w jakiś (magiczny) sposób kończy się niepowodzeniem. A nawet jeśli trafi ci się jakaś szczęśliwa passa, znajdziesz sposób, aby ją zrujnować. Musisz wiedzieć, jak odpuścić rzeczy, których nie możesz kontrolować, a może wtedy będziesz miał trochę więcej szczęścia. 

Koziorożec

Wszystko, co chcesz zrobić, idzie dokładnie w przeciwnym kierunku. Jesteś jednym z najbardziej pechowych ludzi w zodiaku, Koziorożcu. To ty zawsze wyciągniesz krótką słomkę, to tobie czarny kot przebiegnie przez drogę, to tobie gołąb narobi na głowę... Ale, co ważne, zawsze na końcu tunelu jest światło. Tak więc, następnym razem, gdy myślisz, że nie może być gorzej, nie martw się. Prześpij się, a kiedy obudzisz się rano, będzie lepiej.

Reklama

Waga

Cóż, powiedzmy sobie szczerze, że lepiej, abyś nigdy nie wychodziła z domu, droga Wago. Nad twoją głową zawsze pada deszcz. Uwaga! Nie przyzwyczajaj się do tego, przestań o tym myśleć, a szczęście do ciebie wróci. Najpewniej twój pech to po prostu samospełniające się przepowiednie. Mniej pesymizmu, więcej wiary w siebie, droga Wago!

Rak

Musisz nauczyć się odróżniać złe decyzje od pecha. Kiedy przydarzają ci się rzeczy, które są poza twoją kontrolą, to jesteś ofiarą pecha i tyle. Jednak kiedy dzieje się coś, co mogłeś kontrolować, na miałeś realny wpływ, to po prostu gdzieś popełniłeś błąd. Myśl, zanim zaczniesz działać, a wszystko będzie dobrze.

Czytaj też:

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | pech | pechowcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama