Reklama

Reklama

To wydarzy się 9 września 2022 r. Sprawdź swój horoskop

Horoskop na 9 września dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira. Co wydarzy się w piątek? Na jakie zmiany mogą liczyć zodiakalne Lwy czy Byki. Jakie niespodzianki mogą czekać w pracy na Koziorożca czy Strzelca? Sprawdź swój horoskop dzienny.

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - BARAN

Postaraj się, Baranie, wyjaśnić swoim współpracownikom, że jesteście w pracy i tylko to ich powinno zajmować. Sprawy osobiste zostawia się przed drzwiami firmy!

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - BYK

Dzisiaj zaczniecie planować z bliską ci osobą wyjazdowy weekend, zwłaszcza że zapowiada się całkiem fajna impreza, a wasi przyjaciele z innego miasta już czekają.

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Unikaj dzisiaj kłótni i sprzeczek ze współpracownikami; one do niczego nie doprowadzą, a będą cię kosztowały dużo nerwów i energii. Postaraj się, Bliźniaku, złagodzić napięcia.

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - RAK

Dzisiaj w dobry humor wprowadzi cię z pewnością spotkanie w gronie przyjaciół, których dawno nie widziałeś. Przeznaczycie spotkanie na weekendowe plany. 

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - LEW

Przyjrzyj się dziś, Lwie, uważnie osobie z trygonu ziemi. Wprawdzie bardzo często bywa niezdecydowana, ale jest wyjątkowo szczera i uczciwa w stosunku do ciebie.

Reklama

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - PANNA

Postaraj się, Panno, być mniej uszczypliwa w stosunku do swoich kolegów z działu - stajesz się czasem nie do wytrzymania, choć sama tego nie dostrzegasz. 

Czytaj również: Oto co wydarzy się po 9 września. Ormiańska wizjonerka apeluje do Polaków

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - WAGA

Jeśli planujesz, Wago, rozpoczęcie własnej działalności, zacznij działać od razu. Liczy się każdy dzień oczekiwania na potrzebne dokumenty, a, wbrew pozorom, długa droga przed tobą...

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - SKORPION

Twoi przyjaciele oczekują, że w końcu do nich wpadniesz. Nie przekładaj tej wizyty, dobrze się zastanów, a może weekend zdołasz przeznaczyć na spotkanie?

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - STRZELEC

Nie strasz wizjami niewdzięcznej pracy nowych, młodych kolegów, którzy dopiero od dziś zaczęli pracę w waszej firmie; nie rób tego tuż przed weekendem.

Sprawdź także: Uważaj na pieniądze, 9 września może zacząć się cykl zmian

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

Wiele sobie obiecujesz po nowo poznanej osobie, ale nie snuj jeszcze żadnych planów. Może z tego wyniknąć tylko zwykła znajomość i musisz się z tym liczyć.

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - WODNIK

Zazdrość zdecydowanie nie służy twojej relacji z kolegami z działu. Każdy z was ma swoje zadania, które wyznacza szef i każdy z was jest rozliczany z nich indywidualnie.

Horoskop dzienny na 9 września 2022 r. - RYBY

Czeka cię dość szary i nudny dzień. Po prostu nic nadzwyczajnego nie wydarzy się dzisiaj ani w twojej sferze zawodowej, ani towarzyskiej. Ale za to czeka cię ciekawy weekend.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy