Trzy znaki nawet nie powinny robić przelewu. Wróżka Anne zdradza, co nas czeka w finansach

Większe wydatki, dodatkowe wpływy, a może braki na koncie? Co zobaczyła wróżka Anne? Sprawdź swój horoskop finansowy na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy finansowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne
Horoskop tygodniowy finansowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 grudnia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Aura tego tygodnia przyniesie potrzebę zadbania o przestrzeń wokół siebie. W pracy na etacie skup się na tym, co najważniejsze, a resztę odłóż na później. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą powinny zrezygnować z tego, co ich obciąża i nie daje satysfakcji. To odpowiedni moment, żeby dokonać właściwych rozliczeń. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą musiały włożyć więcej wysiłku w codzienne poszukiwanie odpowiedniego wakatu.  W sprawach finansowych nie najgorzej, ale warto ograniczyć wydatki.

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu będziesz pozytywnie nastawiony do ludzi. W pracy na etacie bez większego oporu pomożesz tym ludziom, którzy mają problemy. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny uważać na to, co mówią klientom, bo niektórych słów nie da się już odwrócić. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mimo okresu przedświątecznego nadal powinny być aktywne w wysyłaniu aplikacji. W sprawach finansowych pojawią się opóźnienia z wpływami na konto, ale na szczęście ze wszystkim sobie poradzisz. 

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Czeka cię tydzień pełen pozytywnej energii i zapału do zmian. W pracy na etacie nie przegap ważnego spotkania, bo potem ciężko będzie się wytłumaczyć szefowi z Twojej nieobecności. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny trzymać się kurczowo tego, co nierentowne i przynosi straty. Może warto pomyśleć o tym, aby rozwinąć swoje umiejętności na inne rynki zbytu. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia przyjmą ofertę, która stanowi dla nich zupełnie nowy obszar doświadczeń. W sprawach finansowych zadbaj o to, aby ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych zobowiązań. 

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu towarzyszyć ci będzie dobry nastrój i pozytywne myślenie. W pracy na etacie szef poruszy trudne kwestie, jednak uda ci się z nich wybrnąć bez większego uszczerbku. Raki prowadzące własną działalność gospodarczą będą szukać wskazówek jak wpłynąć na zdobycie większej ilości klientów, którzy będą korzystać z ich usług. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny pytać znajomych o możliwy wakat w ich firmach. W sprawach finansowych będzie szansa zarobienia dodatkowego grosza ze sprzedaży.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Początek tygodnia będzie zwiastunem dobrych wydarzeń. W pracy na etacie zostaniesz wyróżniony na tle innych, ale nie spoczywaj na laurach, tylko od razu postaw sobie coraz wyższe cele. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą będą podejmować się coraz to nowych zadań, które otworzą przed nimi  szanse poszerzenia własnych horyzontów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny wykorzystać nowe znajomości i zdobyć to, na czym im zależy. W sprawach finansowych możesz mieć tendencję do wydawania nadmiernej ilości gotówki, bo zapragniesz trochę popisać się nowym stylem albo gadżetami, które kosztują niemało. 

Horoskop tygodniowy dla Panny

Aura  tego tygodnia skłoni  cię do refleksji i zadumy nad planami. W pracy na etacie  nie  wszystko będzie układać się zgodnie z twoimi celami. Trzeba będzie poświęcić dodatkowy czas na rozplanowanie  odpowiednich  kroków. Panny prowadzące własną działalność gospodarczą powinny zwrócić uwagę na kierunek działań, jaki obrały i być może zajdzie konieczność zdobycia nowych umiejętności. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały dostęp do ważnych i pouczających informacji. W sprawach finansowych dobrze będzie ci się wiodło, a na zakupach upolujesz nie lada okazje. 

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

W tym tygodniu będziesz w centrum ważnych wydarzeń. W pracy na etacie nie pozwolisz, aby szef zapomniał o twoich zasługach i gdyby tak się stało z pewnością mu o tym przypomnisz. Skorpiony prowadzące własną działalność gospodarczą będą musiały wykonać mnóstwo drobnych i nużących obowiązków, w tym porządków w dokumentach, których szczerze nie lubią. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny być czujne, bo dobra okazja może im szybko uciec sprzed nosa. W sprawach finansowych na brak wrażeń nie będziesz narzekać, zwłaszcza że pieniądze z konta będą rozchodzić się jak świeże bułeczki.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Grudniowa aura może powodować trudności w komunikacji. W pracy na etacie twoi współpracownicy mogą się dystansować i nie mieć ochoty na zbędne dyskusje. Uszanuj uch wolę!. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą powinny uważać na sprzęty elektryczne, które mogą mieć tendencje zawieszania się, a nawet psucia. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny wykazać więcej aktywności w poszukiwaniu wymarzonego wakatu. W sprawach finansowych bez zmian, lepiej więc nie szastać pieniędzmi.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

W tym tygodniu sięgaj po swoje! W pracy na etacie będziesz odbierać masę telefonów i załatwiać kilka spraw jednocześnie, ale wszystko uda się wykonać bez większego problemu. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą będą miały więcej odwagi i precyzji, która pozytywnie wpłynie na odbiór ich firmy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia postawią sobie coraz większe wyzwania do zdobycia. W sprawach finansowych staraj się  utrzymać budżet w ryzach, mimo że wiele rzeczy będzie cię kusić.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Będziesz działać na najwyższych obrotach. W pracy nie odkładaj na później bieżących obowiązków, bo szybko narobisz sobie zaległości. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą będą mogły zrealizować wcześniej wytyczone plany. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie powinny bać się ryzyka i z powodzeniem otworzyć się na zdobywanie nowych doświadczeń.  W sprawach finansowych możesz liczyć na przypływ większej ilości pieniędzy, pod warunkiem że poświęcisz odpowiednio dużo czasu na zdobywanie ich.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Aura tego tygodnia pobudzi twoją wewnętrzną energię. W pracy na etacie z powodzeniem zrealizujesz wcześniej wyznaczone cele, a trudne projekty będą zbliżać się ku końcowi. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny kurczowo trzymać się czegoś, co już im nie służy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mając więcej czasu wolnego, powinny rozejrzeć się nad zdobyciem nowych umiejętności. W sprawach finansowych na razie nie ma większych perspektyw, aby zwiększyć wpływy na konto. 

"Zbliżenia". Katarzyna Miller o wyzwaniach, życiowych przełomach i odwadzeINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas