Reklama

Twoja data urodzenia powie, kim byłaś w poprzednim życiu. Numerologia wyjaśnia

Numerologia jest nauką o liczbach, które są obecne w życiu człowieka. Za ich pomocą można dowiedzieć się wiele na temat swojej przyszłości, a nawet przeszłości. Czym jest reinkarnacja i co na jej temat ma do powiedzenia numerologia? Oblicz swój porter numerologiczny i sprawdź, kim byłaś w poprzednim życiu.

Na czym polega reinkarnacja?

Według systemów reinkarnacyjnych człowiek składa się z dwóch ogniw, jedno jest śmiertelne (ciało), zaś drugie nieśmiertelne (dusza), które jest zdolne do odrodzenia. Reinkarnacja polega na wędrówce duszy po śmierci do innego ludzkiego ciała. W ten sposób człowiek potrafi narodzić się na nowo. Okazuje się, że wiele na ten temat potrafi powiedzieć numerologia, jednak musisz najpierw stworzyć swój portret numerologiczny.

Zobacz również:Te znaki zodiaku powinny uważać. Wróżba nie brzmi dobrze

Reklama

Jak stworzyć portret numerologiczny?

Aby stworzyć portret numerologiczny, musisz zsumować wszystkie liczby z twojej daty urodzenia. Jeżeli urodziłaś się 15 czerwca 1997 roku, to musisz każdą z liczb dodać następująco:

1+5+6+1+9+9+7= 38

3+8= 11

1+1=2

Osoby zajmujące się numerologią wierzą, że data urodzenia wiele mówi o człowieku. Potrafi nawet wyjaśnić, kim było się w poprzednim życiu. Oblicz swój portret numerologiczny i sprawdź, co się wydarzyło w przeszłości.

 Zobacz również: Najgorsze dni w maju. Lepiej wstrzymaj się od trudnych decyzji

Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?

Jeżeli twój numer to 1, oznacza to, że w poprzednim wcieleniu byłaś lekarką lub pielęgniarką, która mieszkała w Chinach. Cechowała cię wysoka ambicja oraz chęć niesienia pomocy innym. Uwielbiałaś rozwiązywać zagadki, dlatego stawianie diagnozy sprawiało ci ogromną radość.

Twój numer to 2? Oznacza to, że w poprzednim życiu pracowałaś jako urzędniczka lub sekretarka. Pochodziłaś ze Stanów Zjednoczonych i byłaś osobą bardzo zorganizowaną, która dopinała każdą sprawę na ostatni guzik. Niestety często ludzie wykorzystywali twoje mocne strony i zlecali ci zadania wykraczające poza twoje obowiązki. 

Jeśli twoim numer jest 3, to zajmowałaś się malarstwem, tańcem lub aktorstwem. Jest szansa, że próbowałaś każdego zawodu po trochu. Cechowała cię kreatywność i chęć odkrywania świata, nie akceptowałaś bezczynności i monotonii, a twoim miejscem zamieszkania była Francja. 

Jeżeli twój numer to 4, to cechowała cię wytrwałość i odwaga w poprzednim życiu. Pracowałaś jako policjantka lub sędzina, która próbowała wyznaczać sprawiedliwość osobom, które wkroczyły na złą ścieżkę życia. Mieszkałaś w Stanach Zjednoczonych. 

Jeśli twój wynik to 5, to twoje życie było pełne przygód, zarówno tych gorszych, jak i lepszych. Nie miałaś określonego zawodu, ani miejsca zamieszkania. Ciężko było ci usiedzieć w jednym miejscu. Podróżowałaś po świecie w pogoni za szczęściem. Cechowałaś się optymizmem oraz komunikatywnością. 

Twój numer to 6? Oznacza to, że twoim miejscem zamieszkania była elegancka posiadłość w Anglii. Pochodziłaś z zamożnej rodziny i nie musiałaś w życiu dużo pracować, a mimo tego cieszyłaś się dobrami materialnymi. Niestety szczęście nie sprzyjało ci w miłości, gdyż to rodzina decydowała o tym, kogo poślubisz. Niekoniecznie zgadzałaś się z ich decyzją. 

Jeżeli twój numer to 7 oznacza to, że w poprzednim wcieleniu mieszkałaś w Niemczech. Byłaś osobą bardzo religijną, która postanowiła powierzyć swoje życie w ręce Boga. Z zawodu byłaś zakonnicą, na dodatek bardzo surową. Zdecydowanie uprzejmość nie była twoją mocną stroną. 

Jeżeli twoim numerem jest 8, to w poprzednim życiu zajmowałaś się gospodarstwem lub po prostu domem. Byłaś idealnym przykładem matki oraz żony. Czułaś się spełniona w życiu i nie wymagałaś od niego zbyt wiele. Byłaś osobą skromną i uprzejmą, która rzadko sprzeciwiała się innym. Twoim krajem pochodzenia była Polska. 

Twój numer to 9? W poprzednim wcieleniu raczej nie miałaś wiele szczęścia. Cechowała cię chciwość oraz duma. Byłaś stałym bywalcem więzienia, za różnego rodzaju kradzieże i wykroczenia. Przez długi okres mieszkałaś w Grecji, jednak konflikty z policją zmusiły cię do ucieczki z kraju. 

 Zobacz również: Kobiety spod tego znaku to żony idealne. Co mówią o nich gwiazdy


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia | Życie | reinkarnacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy