Złe wieści dla dwóch znaków zodiaku. W lipcu i sierpniu muszą być gotowe na solidny wstrząs

Lato za pasem, dlatego prezentujemy wstępny horoskop na wakacje 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka w lipcu i sierpniu poszczególnych przedstawicieli gwiezdnej dwunastki? Chociaż każdemu z nas przypisane są nieco inne doświadczenia, wszyscy możemy spędzić ten czas pozytywnie. Sprawdźmy, kto w letnich miesiącach wypocznie, a kogo czeka ognisty romans.

Horoskop na wakacje 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka Ryby, a co Koziorożca?
Horoskop na wakacje 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka Ryby, a co Koziorożca?123RF/PICSEL

 • Horoskop na wakacje 2023 to wskazówka, na co zwrócić uwagę, aby móc w pełni wykorzystać letnie miesiące. Co w tym roku szykuje dla nas wszechświat na letnie miesiące? 
 • W najcieplejszym okresie roku spragnieni jesteśmy nowych intensywnych doznań i na te z pewnością możemy liczyć, choć nie w każdym przypadku oznaczać będzie to spektakularne zmiany.
 • W lipcu i sierpniu wszyscy dowiemy się o sobie czegoś nowego, jednak co konkretnie czeka poszczególne znaki zodiaku

Baran (21.03-19.04): Nauczy się doceniać znaczenie wolnego czasu

Zapracowane Barany są już zmęczone nadmiarem obowiązków, dlatego będą z niecierpliwością wyczekiwać urlopu. Latem nauczą się doceniać znaczenie wolnego czasu, a to pomoże im w przyszłości zachowywać lepszy balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

 • Horoskop na lipiec dla Barana

Barany spędzą ten miesiąc na aktywnościach, które sprawiają im radość. Weekend spędzony na łonie natury pozwoli im zrozumieć, że wewnętrzny spokój może być ważniejszy, niż nieustanna gonitwa za sukcesem zawodowym. Pozytywnie wpłynie to także na ich związki i relacje z rodziną.

 • Horoskop na sierpień dla Barana

Sierpień będzie ważnym miesiącem dla zodiakalnych Baranów, które będą chciały teraz zmienić swoje życie. Pod wpływem spotkania z inspirującą osobą, dostrzegą nowe perspektywy rozwoju, co w przyszłości pomoże im rozwinąć skrzydła.

Byk (20.04-20.05): Spędzi wakacje w gronie najbliższych

Byk nie będzie zbyt produktywny w letnie miesiące i nie ma w tym niczego złego. Przedstawiciele tego znaku zodiaku na ogół zawsze dają z siebie 120 procent, więc od czasu do czasu mają prawo poleniuchować.

 • Horoskop na lipiec dla Byka

Byk postanowi spędzić teraz więcej czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Osoby spod tego znaku mogą mieć teraz w głowie pomysł zorganizowania grilla lub imprezy w domu i z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę. Bliscy docenią jego starania, ciesząc się, że nie żyje wyłącznie pracą.  

 • Horoskop na sierpień dla Byka

W sierpniu zodiakalny Byk nie będzie sobą. Chociaż z natury stara się myśleć racjonalnie, może teraz częściej bujać w obłokach. Ale to wyjdzie mu na dobre, bo uświadomi sobie, że nie powinien odkładać swoich marzeń na później. 

Byk zrozumie, że spełnianie marzeń nadaje życiu sens
Byk zrozumie, że spełnianie marzeń nadaje życiu sens123RF/PICSEL

Bliźnięta (21.05-20.06): Poznają wiele ciekawych osób

Dla towarzyskich Bliźniąt tegoroczne wakacje będą inspirującym czasem. Do życia osób spod tego znaku wiele wniosą spotkania z nowymi ludźmi. Niektóre znajomości mają potencjał, aby przerodzić się w przyjaźnie na całe życie.

 • Horoskop na lipiec dla Bliźniąt

W lipcu osoby spod tego znaku zodiaku będą nadzwyczajnie pracowite. Gdy inni będą już myślami na plaży czy w górach, Bliźnięta niespodziewanie zaangażują się w swoją pracę, dzięki czemu zostaną docenione. To zaś w późniejszym okresie przyczyni się do kolejnych osiągnięć i pozytywnych zmian w obszarze finansów. 

 • Horoskop na sierpień dla Bliźniąt

Sierpień będzie dla Bliźniąt czasem, w którym rozkwitnie ich życie towarzyskie. Niezależnie od tego, czy wyjadą do egzotycznego kraju, czy spędzą wolny czas w mieście, poznają interesujące osoby.  Nowe znajomości wniosą do ich życia powiew świeżości, a niektóre relacje mogą przerodzić się w przyjaźń lub miłość na całe życie.

Rak (21.06-22.07): Będzie czuł się szczęśliwy i adorowany

W wakacje Raki będą czuły się naprawdę szczęśliwe. Aura dobroci i miłości, którą roztaczają wokół siebie na co dzień, zostanie zauważona i pozytywna energia wróci do nich z nawiązką.

 • Horoskop na lipiec dla Raka

W lipcu zodiakalne Raki skupią się na rodzinie i rozwoju ważnych dla nich relacji. To dobry okres, aby odwiedzić dawno niewidzianych krewnych lub zadzwonić do przyjaciela, z którym jakiś czas temu urwał im się kontakt. Być może wciąż łączy was więcej, niż mogłoby się wydawać. 

 • Horoskop na sierpień dla Raka

Sierpień również będzie miesiącem pełnym miłości. Osoby spod znaku Raka będą miały w sobie teraz mnóstwo pozytywnej energii, a inni zauważą to i będą chętnie spędzać czas w ich towarzystwie. Podejmując decyzje w kwestii związków, warto wsłuchać się w głos własnej intuicji. W pracy można sobie nieco odpuścić, ale nie warto przesadzać, aby później nie zostać upomnianym.

Pozostali przedstawiciele zodiaku będą lgnąć do Raka w wakacje 2023
Pozostali przedstawiciele zodiaku będą lgnąć do Raka w wakacje 2023123RF/PICSEL

Lew (23.07-22.08): Da ponieść się przygodzie

Lwy powinny dać ponieść się przygodzie. Latem warto wybrać się w nowe miejsce, do którego na ogół nie chadzają. To pomoże im poznać siebie z zupełnie nowej strony.

 • Horoskop na lipiec dla Lwa

W lipcu Lwy będą mieć okazję, aby wybrać się na wyjątkowe wydarzenie lub imprezę, która okaże się dla nich niezapomniana. Warto eksperymentować i próbować rzeczy, których na co dzień stronimy. Szczypta spontaniczności pozwoli osobom spod tego znaku zodiaku przewartościować własne priorytety. 

 • Horoskop na sierpień dla Lwa

W sierpniu Lew będzie skoncentrowany na swoich celach i ambicjach. Ktoś może negować słuszność ich decyzji albo nawet podważać ich autorytet, ale nie warto się tym przejmować. Pełne skupienie na planach pozwoli Lwom osiągnąć cel z nawiązką. Czeka je także korzystny miesiąc pod względem finansowym. 

Panna (23.08-22.09): Przejdzie duchową przemianę

Tegoroczne wakacje będą czasem, gdy zodiakalne Panny rozwiną się duchowo. Niektóre osoby przejdą prawdziwą przemianę i zaczną podchodzić do życia z większym dystansem.

 • Horoskop na lipiec dla Panny

Początek miesiąca może być nerwowy, jednak w drugiej połowie lipca zodiakalne Panny dojdą do wniosku, że potrzebują zmian. W obowiązkach i pracy wciąż będą solidne, jednak wiele z nich przestanie mieć potrzebę bycia perfekcyjnymi we wszystkim. Zaczną skupiać się na rozwoju duchowym, a to pomoże im odkryć swoje pragnienia. 

 • Horoskop na sierpień dla Panny

Przemiana duchowa, jaka zajdzie w Pannach pod wpływem dobrej lektury, medytacji czy nowego kursu, mocno odbije się na ich postrzeganiu przez otoczenie. Kilku dobrych znajomych może odwrócić się od osób spod tego znaku, ale za to w ich życiu pojawią się nowe osoby. Szybkie tempo zmian pokaże Pannom, że nic nie jest dane nam raz na zawsze.

Wakacje będą pouczające dla niektórych przedstawicieli zodiaku
Wakacje będą pouczające dla niektórych przedstawicieli zodiaku123RF/PICSEL

Waga (23.09-22.10): Będą żyły ponad stan, ale muszą uważać

Wagi będą teraz zrelaksowane. To dobrze, że wypoczną, ale warto mieć się na baczności pod względem spontanicznych wydatków. Beztroska na wakacjach może je bowiem sporo kosztować.

 • Horoskop na lipiec dla Wagi

Z jednej strony będzie to dla Wag dobry miesiąc pod względem towarzyskim. Osoby spod tego znaku wyjadą w podróż, podczas której otworzą się na ludzi. Wśród nowych znajomych będą się naprawdę świetnie bawić, ale muszą uważać na swoje wydatki, jeśli po wakacjach nie chcą skończyć z długami. 

 • Horoskop na sierpień dla Wagi

Sierpień będzie dla Wag pouczającym miesiącem. Zaczną poważnie myśleć o stabilizacji pod różnymi względami. Niektórzy postanowią zmienić pracę na bardziej stabilną, inni rozważą uczuciową deklarację, a jeszcze inni przeprowadzkę. W każdym razie będzie to dla osób spod znaku Wag ważny okres.

Skorpion (23.10-21.11): Odkryje swoje ukryte talenty

Osoby spod znaku Skorpiona w wakacje 2023 odkryją swoje ukryte talenty, a wszystko przez... przypadek. To mocno wpłynie na ich pewność siebie. Będą odtąd bardziej świadome tego, co mają do zaoferowania innym.

 • Horoskop na lipiec dla Skorpiona

W lipcu Skorpiony odkryją swoją głęboko skrywaną umiejętność Przypadkowe spotkanie na mieście lub wyjazd na wakacje pomogą im odkryć, że mają większy talent do nauki języków obcych lub zdolności artystycznych, niż przypuszczały. Gdy znajdą się w nowych okolicznościach, początkowo będą przerażone. Później jednak odkryją, że to sprawia im przyjemność. 

 • Horoskop na sierpień dla Skorpiona

Sierpień będzie dla Skorpionów okresem zmian. Możliwe, że będą nieco poirytowane aktualną sytuacją w pracy i postanowią rozesłać kilka CV do innych firm. Tylko od nich zależy, czy będą tkwiły na bezpiecznej posadzie, czy postanowią udać się w drogę po nieznane. Tak czy inaczej, ta decyzja będzie miała poważne konsekwencje.

Podczas wakacji Skorpion będzie zaskoczony, jak świetnie radzi sobie w komunikacji międzynarodowej
Podczas wakacji Skorpion będzie zaskoczony, jak świetnie radzi sobie w komunikacji międzynarodowej123RF/PICSEL

Strzelec (22.11-21.12): Jego ognisty temperament da o sobie znać

Strzelce odczują letnią atmosferę romansu. Single śmiało mogą dać się ponieść, jednak przedstawiciele tego znaku zodiaku pozostający w stałych związkach, muszą uważać. W przeciwnym razie chwila słabości może zakończyć się rozstaniem z partnerem.

 • Horoskop na lipiec dla Strzelca

Ten miesiąc będzie dla Strzelca pełen radości i rozrywki. Osoby spod tego znaku nie będą narzekać na brak zaproszeń od znajomych. Jednak podczas imprezowego szaleństwa nie powinny przekraczać pewnych granic, jeśli nadal chcą pozostać w aktualnych związkach... Wakacyjny romans może mieć bowiem poważne konsekwencje.  

 • Horoskop na sierpień dla Strzelca

Po wakacjach Strzelce będą miały sporo do nadrobienia w pracy. Dlatego wolne dni warto wykorzystać w pełni, podróżując. Piękne widoki i smaczne jedzenie, którym będą się delektować, na pewno wprawią je w dobry nastrój. 

Koziorożec (22.12-19.01): Będzie mógł liczyć na wsparcie bliskiej osoby

Koziorożec zrozumie, że w jego życiu od dawna jest ktoś, na kogo zawsze może liczyć. Być może warto teraz wykorzystać wakacyjną atmosferę, aby dać tej relacji szansę rozwinąć się w coś więcej.

 • Horoskop na lipiec dla Koziorożca

W lipcu zodiakalny Koziorożec powinien znaleźć przynajmniej kilka dni tylko dla siebie. Wartościowe lektury i praktyki relaksacyjne pomogą mu przestać myśleć wyłącznie o obowiązkach w pracy. Dzięki takiej formie wypoczynku osoby spod tego znaku dojdą do zaskakujących wniosków na temat swojego życia. 

 • Horoskop na sierpień dla Koziorożca

Sierpień sprzyja umawianiu się na randki. Zodiakalny Koziorożec powinien przełamać się i zaprosić na spotkanie kogoś, kto od dawna jest dla niego ogromnym wsparciem w trudnych chwilach. Z przyjaźni rodzą się najtrwalsze związki. Nie warto czekać, aż ktoś "sprzątnie nam okazję sprzed nosa".

Wodnik (20.01-18.02). Zrozumie, jak ważna jest przyjaźń

Życie Wodnika okaże się inne, niż oczekiwał. Nie będzie można jednoznacznie stwierdzić, czy będzie to zmiana na lepsze, czy na gorsze, ale na pewno mocno go zaskoczy. Przyda się wówczas wsparcie przyjaciela.

 • Horoskop na lipiec dla Wodnika

Wodniki miały na wakacje wiele planów, które nie wypalą. Będą tym załamane, jednak okaże się, że los ześle im nowe możliwości. Warto pozostać otwartym i nie zrażać się do propozycji, które początkowo wydają się do nas nie pasować. Spędzanie czasu na nowych aktywnościach może okazać się bardzo pouczające.

 • Horoskop na sierpień dla Wodnika

W sierpniu warto skupić się na relacjach, jednak nie ma sensu próbować utrzymywać kontakt ze wszystkimi znajomymi. Wodnikom najbardziej opłaci się wzmacnianie więzi z osobami ambitnymi i inspirującymi, które pomogą nam się rozwinąć emocjonalnie. 

Latem warto inwestować w doświadczenia. Daleka podróż może być inspirująca
Latem warto inwestować w doświadczenia. Daleka podróż może być inspirująca123RF/PICSEL

Ryby (19.02-20.03): Nowa miłość zainspiruje je do działania

Ryby latem poznają kogoś wyjątkowego i to wcale nie przypadkiem. W końcu odważą się i zainstalują aplikację randkową. Początkowo będą zawiedzione, jednak po kilku rozmowach uda im się poznać wartością osobę.

 • Horoskop na lipiec dla Ryb

Ryby będą już zmęczone samotnością, gdy wszyscy wokół nich będą wpadać w wir wakacyjnych romansów. Postanowią wziąć los w swoje ręce i w końcu zdecydują na randkowanie przez internet. Efekty będą lepsze, niż początkowo się tego spodziewały. 

 • Horoskop na sierpień dla Ryb

Wakacyjna miłość doda Rybom skrzydeł. Druga połówka dostrzeże ich wrażliwość i talent artystyczny, a to zainspiruje je do rozwijania tych umiejętności. Nawet jeśli związek nie wypali, będą za to wdzięczne tej osobie. W końcu pasja jest tym, co nadaje sens naszemu życiu.

Czytaj również:

Zobacz także:

Kapadocja. To nie efekty specjalne, ta bajkowa kraina istnieje naprawdę Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas