Znaki zodiaku, które mogą liczyć na zastrzyk gotówki w maju. Jesteś na liście?

Opracowanie Anna Gburek

W maju zrobi się w końcu ciepło, a głowa zacznie myśleć o wakacyjnych podróżach. Warto jednak pozostać na ziemi, a nie unosić się w chmurach, ponieważ na niektóre znaki zodiaku czeka miła niespodzianka. Choć nie znajdą ich na ulicy, to jednak Bliźnięta, Strzelec i Ryby mogą liczyć na porządny zastrzyk gotówki. Wakacyjne marzenia o egzotycznych wojażach staną się bardziej realne.

Maj dla niektórych znaków będzie obfitował w dodatkową gotówkę.
Maj dla niektórych znaków będzie obfitował w dodatkową gotówkę. 123RF/PICSEL

Bliźnięta - szansa na gotówkę nie tylko w urodziny

Bliźnięta urodzone w maju mogą liczyć na zastrzyk gotówki od najbliższych i przyjaciół. Ostatnio nie układało się wszystko po ich myśli, co mogło doprowadzić do kłopotów finansowych. Z pomocą najbliższych uda się im załatać niejedną dziurę w budżecie domowym.

Z kolei Bliźnięta z czerwca, w maju poczują to, co charakterystyczne dla nich - przypływ energii, pomysłów i chęć działania. To wszystko spowoduje, że maj będzie dla nich pracowity przez dodatkowe godziny czy wyjazd służbowy. Na koniec miesiąca mogą jednak liczyć na sporą premię.

Ryby - dawno zapomniane pieniądze powrócą

W maju Ryby przypomną sobie o czymś, o czym dawno już zapomniały. Kiedy w przypływie hojności i wiary w dobre intencje drugiego człowieka pożyczyły znaczną kwotę pieniędzy, nie miały świadomości, że na zwrot przyjdzie im tak długo czekać. Jak to u Ryb, po miesiącu czy po dwóch wszystko popłynęło z prądem i zapomniały o stracie.

W maju jednak odzyskają wiarę w ludzi. Pożyczone pieniądze wrócą do nich i zasilą konto sporą kwotą. Przyszły w sam raz, bo już w głowie coraz więcej myśli o dalekich podróżach.

Ryby w maju mogą liczyć także na przypływ gotówki z zupełnie nieoczekiwanej strony. Nagłe docenienie w pracy przez szefa czy spontaniczna inwestycja pozwolą podreperować domowy budżet.

Strzelec - z podróży przywiezie nie tylko wspomnienia

Na Strzelców w maju czeka ciekawa podróż. Może być to podróż prywatna, ale także służbowa, która zaskoczy wszystkich uczestników, a już na pewno Strzelców. Z podróży bowiem przywiozą nie tylko garść pamiątek w walizce, wspomnienia, ale także sporą gotówkę. Wyjazd może zatem w całości im się zwrócić, dzięki spontanicznym decyzjom. Być może czeka na nich krótka, ale pełna sukcesów kariera ulicznego śpiewaka, a może łut szczęścia w zagranicznej grze liczbowej. Bądź gotowy na wyzwania!

W zasileniu konta może pomóc także pewność siebie i chęć dzielenia się wiedzą, tak typowe dla osób spod tego znaku. W maju okaże się, że umiejętności te mogą być źródłem dodatkowej gotówki.

Przeczytaj także:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas