Znaki zodiaku najmocniej narażone na pecha. Końcówka maja nie będzie należeć do nich

Przed nami końcówka sezonu Byka. Do tej pory spędzaliśmy go szczęśliwi, ciesząc się z luksusów i dobrej energii. Ostatnie tygodnie maja będą jednak całkiem inne. Powoli zacznie dominować chaotyczna energia sezonu Bliźniąt, która może sprawić, że kilka znaków zodiaku szczególnie ucierpi. Sprawdź, kto szczególnie będzie musiał uważać w najbliższych dniach.

Te znaki zodiaku będą miały pecha. Co zrobić, aby się przed nim uchronić?
Te znaki zodiaku będą miały pecha. Co zrobić, aby się przed nim uchronić?123RF/PICSEL

Nie każdy będzie musiał liczyć się z końcem szczęścia pod koniec maja. Te znaki zodiaku są jednak najmocniej narażone na pecha. Zmiana energii może sprawić, że będą wyjątkowo cierpieć w ostatnich dniach maja.

Byk — nie pozwól, aby nieplanowane wydatki popsuły ci plany

Do tej pory Byki żyły pełnią życia, a szczęście im sprzyjało. Końcówka ich sezonu będzie jednak inna. Może się okazać, że dotychczasowy styl życia sprawi, że przed Bykami pojawią kłopoty finansowe. Warto, aby były na nie przygotowane. Zaopatrzenie się w oszczędności może sprawić, że uda im się przeżyć ten trudny okres. Dobrym pomysłem będzie zrezygnowanie z hulaszczego trybu życia i chwila spokoju.

Byki pod koniec maja będą musiały również liczyć się z konsekwencjami swoich czynów. To wtedy okaże się, czy w ostatnim czasie zachowywały się dobrze, czy źle. Dla niektórych lekcja będzie bolesna, a dla innych pouczająca. Byki muszą pamiętać, aby wyciągnąć mądre wnioski.

Rak — może nadejść czas na zmianę

Raki mogą mieć poczucie, że w ostatnim czasie w ich życiu zapanowała stagnacja. Praca nieprzynosząca satysfakcji, nuda w związku czy brak kontaktu z przyjaciółmi to tylko niektóre aspekty, na które mogły narzekać Raki. Pod koniec maja może być czas, kiedy przejdą do działania i wezmą sprawy w swoje ręce. Niestety na skutki będą musiały poczekać. Właśnie dlatego końcówka miesiąca może być dla nich ciężka. Będą czuły się bezsilne i zaczną wątpić w swoją siłę.

Raki powinny pamiętać, że po każdym trudnym okresie nadchodzą lepsze chwile. Z tego powodu nie powinny zaprzestać działania. Ciężka praca opłaci się, jednak po dłuższym momencie.

Koziorożec — nie zatrać się w pracy

Koziorożce będą musiały zwolnić w maju
Koziorożce będą musiały zwolnić w maju123RF/PICSEL

W życiu Koziorożce ponad wszystko cenią sobie równowagę i spokój. Z tego powodu końcówka maja może być dla nich wyjątkowo ciężka. W życiu Koziorożców może zapanować chaos, a ich wewnętrzny spokój może zostać zachwiany. Zbyt intensywne tempo życia, wyjazdy czy wizyty znajomych mogły sprawić, że osoby spod tego znaku przestały szanować swoje potrzeby i dostosowały się do innych. Pod koniec maja mogą czuć się zmęczone pędem życia i będą chciały zwolnić. Niestety wyczekiwany odpoczynek może nie nadejść.

Końcówka miesiąca może oznaczać dla Koziorożca pożegnanie. Ich styl życia, a dokładniej brak równowagi w ostatnim czasie, może sprawić, że ponownie spojrzą na swoje priorytety i zrozumieją, że doba jest dla nich zbyt krótka. Aby uniknąć wypalenia, konieczne będzie zrezygnowanie z pewnych aspektów życia, które do tej pory były nieodłączne.

Ryby — nie podejmuj ważnych decyzji impulsowo

Ryby to znak, który bardzo często posługuje się swoją intuicją i wrażliwością. Pod koniec maja właśnie przez to mogą mieć niezłego pecha. Końcówka miesiąca będzie szykować dla nich sporo wyzwań. Może się okazać, że Ryby staną przed trudnymi decyzjami, które będą od nich wymagały nowego podejścia do swoich problemów. Ryby muszą uważać na nacisk obcych osób oraz wpływ bliskich, który może nie przynieść im korzyści. Tym razem nie warto będzie kierować się emocjami, a rozsądkiem.

Ryby w tym trudnym okresie będą mogły najmocniej liczyć na pomoc przyjaznych znaków ziemi. Zapewnią one obiektywny osąd każdej sytuacji, w jakiej się znajdą i będą chętne, żeby wesprzeć je dobrą radą.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas