Reklama

Znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz trwałego związku. Często wychodzą bez pożegnania

Życie z niektórymi ze znaków zodiaku, mimo iż z pozoru wydawałoby się proste, w rzeczywistości może okazać się prawdziwą porażką. Niektóre z nich nie nadają się bowiem do stałego związku, pomimo naszych starań i próśb nieustannie stawiając na swoim.

Astrolodzy nie mają wątpliwości - znak zodiaku mocno determinuje sposób bycia oraz cechy charakteru konkretnych osób. Podczas gdy jedne szukają czułości i bliskości, stawiając potencjalnego partnera na pierwszym miejscu, inne nieustannie biegają za marzeniami, pragnąc wolności

Stabilność to ostatnie, o czym myślą. Dlatego też zbudowanie trwałego związku może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Te znaki zodiaku nie nadają się do stałej relacji.

Zobacz również: Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie

Reklama

Czy Strzelec potrafi być wierny? Przemyśl zanim się zakochasz

Zodiakalny Strzelec uwielbia flirtować, dlatego przyciąga do siebie płeć przeciwną. Niestety robi to nawet wtedy, kiedy jest już w związku. To jednocześnie osoba niezależna, która nie wytrzyma ciągłej kontroli

Jeśli chcesz zbudować z nim szczęśliwą relację, musisz zrozumieć jego potrzebę wolności i braku ograniczeń. A to, w niektórych przypadkach, może okazać się wyjątkowo trudne.

Strzelcowi ze stabilizacją zdecydowanie nie jest po drodze. Szuka życia łatwego, pozbawionego problemów i ewentualnych kłótni. Kiedy pojawiają się przeszkody - ucieka. Woli się rozstać, niż mocniej popracować nad relacją. Co więcej, jest wybuchowy, a często również konfliktowy. Kiedy dochodzi do kłótni, nigdy się nie poddaje i nie godzi na kompromisy. Jego zdanie zawsze musi być na wierzchu. Życie z nim to prawdziwa jazda bez trzymanki.

Zobacz również: Elita astrologii. Poznaj pięć najpotężniejszych i najodważniejszych znaków zodiaku

Jak Lew okazuje miłość? Silna osobowość, która nie uznaje kontroli

Zodiakalny Lew lubi rządzić. Niechętnie idzie na kompromisy, posiadając jednocześnie niezwykle silną osobowość. Uwielbia być w centrum uwagi, zawsze chcąc mieć wszystko pod kontrolą. Jednocześnie nie znosi podejrzeń o brak wierności, natychmiast odtrącając również zbyt zaborczych partnerów.

Idealny partner musi podziwiać Lwa i stale go komplementować. Kiedy jednak coś pójdzie nie po jego myśli, natychmiast wybuchnie. Zodiakalne Lwy są skłonne do awanturowania się i kłótni, znajdując problemy nawet tam, gdzie w zasadzie ich nie ma. Decydując się na związek z Lwem, przygotuj się na to, że będziesz grał raczej drugie skrzypce.

Czy Wodnik potrafi kochać? Stabilna relacja jest w tym przypadku wręcz niemożliwa

Zodiakalny Wodnik to osoba wysoce niezależna, robiąca wszystko na własną rękę. W związku oczekuje przede wszystkim wolności. Nie znosi poczucia uwięzienia. Jeśli twoim marzeniem jest dzielenie ze swoim partnerem każdej minuty życia - w przypadku Wodnika nie masz co na to liczyć.

Co więcej, Wodnik jest nie tylko zapatrzony w siebie, ale dodatkowo brakuje mu empatii. Nie potrafi okazać potrzebnego wsparcia, stale wydając się chłodnym i obojętnym. Nie umie też przepraszać i przyznawać się do błędu. Takie sytuacje woli przemilczeń, a po czasie udawać, że nic się nie stało. Nieco bardziej wrażliwe osoby będą nieustannie wylewać przez niego łzy. Taka relacja jest skazana na niepowodzenie.

Zobacz również: Nie powierzaj im swoich sekretów. Trzy znaki zodiaku, które mają problem z dochowaniem tajemnicy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy