Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka wspomina słodycze z PRL-u. Pamiętacie je jeszcze?

Katarzyna Bosacka już od wielu lat nie tylko uczy Polaków, jak jeść zdrowo i dokonywać przemyślanych zakupów, ale regularnie dzieli się także z nimi żywnościowymi i dietetycznymi ciekawostkami. Teraz zaprosiła fanów do wspólnej zabawy i przypomniała im kultowe słodycze z PRL-u!

Katarzyna Bosacka, polska dziennikarka znana z takich programów jak "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "O matko" i własnego kanału na Youtube aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Facebooku obserwuje ją już grubo ponad 60 tysięcy osób, a na Instagramie zgromadziła pokaźną sumę ponad 70 tysięcy fanów. 

Katarzyna Bosacka regularnie dzieli się z nimi żywnościowymi poradami i ciekawostkami - ostatnio zrobiła przegląd cen truskawek, czereśni i bobu i doradziła, jak kupować ryby, by nie dać się oszukać, a teraz zaprosiła fanów do wspólnej zabawy. 

Zobacz również: Katarzyna Bosacka bije na alarm. Wypatrzyli to w co drugim produkcie! 

Katarzyna Bosacka przypomniała kultowe słodycze z PRL-u. Pamiętacie?

Katarzyna Bosacka wrzuciła właśnie post, w którym przypomniała fanom kultowe już słodycze z PRL-u i kolorowych lat 90. 

Reklama

- napisała Bosacka na wstępie, a później wymieniła najpopularniejsze słodycze z tamtych lat!

Faktycznie, kultowe dziś słodycze z PRL-u i początku lat 90. znów święcą triumfy i bez problemu dostać je można zarówno w sklepach jak i w sieci. Nie wszystkie jednak przetrwały i część pozostanie już tylko słodkim wspomnieniem...

- napisała Bosacka, a fani natychmiast zareagowali na jej wpis:

- "Gumy Donald", "Ptyś w szklanej butelce", "Mleko w tubce, ja nie tknęłam, ale koleżanki i koledzy jedli na wycieczkach", "Krem z wiewiórką tego smaku nigdy nie zapomnę", "Wafelki kukuruku. Pamietam, ja chodziłam po nie do peweksu" - piszą, wspominając swoje ulubione słodycze. 

A wy, jakie jedliście najchętniej?

Zobacz również:

Katarzyna Bosacka z przepisem na obiad za 4,50 zł. Czy da się jeszcze taniej?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka | słodycze z plr-u | kultowe słodycze | lata 90.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy