Reklama

Aida Kosojan-Przybysz udzieliła Polakom cennej rady. Padają ważne słowa-klucze

Aida Kosojan-Przybysz kolejny raz ma dla swoich obserwujących w mediach społecznościowych ważne przesłanie. Wróżka tym razem zamieściła post, który ma być dla Polaków wsparciem w trudnym chwilach przygnębienia. Jej sposób na pokonanie smutku jest prostszy niż mogłoby się wydawać.

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aidę Kosojan-Przybysz w mediach społecznościowych obserwują dziesiątki tysięcy internautów - na samym Instagramie jest ich już dokładnie 54 tys. Polska wizjonerka pochodzenia ormiańskiego twierdzi, że dar do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po mamie i babci. Niecodzienną i wyjątkową umiejętność wykorzystuje do tego, aby wspierać Polaków w trudnych chwilach, poprawiać samopoczucie psychiczne i pomóc przyciągnąć do swojego życia miłość, zdrowie i obfitość. W tym również celu organizuje specjalne warsztaty, na których porusza różne tematy dotyczące m.in. postrzegania świata. Ponadto z fanami jest również w stałym kontakcie w sieci, gdzie publikuje nie tylko motywacyjne posty, ale również prowadzi spotkania na żywo.

Reklama

Zobacz też: Zdumiewająca wizja Aidy Kosojan-Przybysz. Rzuca nowe światło na najbliższe tygodnie

Aida Kosojan-Przybysz ma dla Polaków nowe przesłanie. Wyjaśniła jak odzyskać radość życia

Tym razem wróżka Aida-Kosojan Przybysz na Facebooku i Instagramie opublikowała post dotyczący smutku, który często nam towarzyszy. Napisała jak uwolnić się od "pułapek wyobraźni" i pokonać przygnębienie.

Czytaj także: Przepowiadała losy kraju. Ma do Polaków przesłanie na wrzesień

Jak widać wróżki Aida twierdzi, że niezwykle ważne jest życie w zgodzie z własnym sumieniem tu i teraz. Smutek, niepokój i żal potrafią uprzykrzyć życie, dlatego jej zdaniem wizjonerki warto z nimi walczyć i nie dopuścić do tego, by nami zawładnęły. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy