Reklama

Rok szkolny 2021/2022. Dni wolne? Ferie? Egzaminy? [Znamy daty]

Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Edukacji i Nauki uczniowie wracają do szkół pierwszego września w trybie stacjonarnym. Czy tak już zostanie? Wszytko, zależy od sytuacji związanej z pandemią COVID-19. Opcją alternatywną w sytuacji kryzysowej jest nauka hybrydowa. I choć szkoła jeszcze na dobre się nie rozpoczęła uczniowie i rodzice stawiają już pytania dotyczące dni wolnych. Jesteście ciekawi, jak wygląda kalendarium na nadchodzący rok szkolny 2021/2022?

Rok szkolny 2021/2022 kalendarz dni wolnych

Uczniowie już kompletują szkolną wyprawkę. Szkoła w trybie stacjonarnym zacznie się za niecałe dwa tygodnie. Kiedy w tym roku wypadają dni wolne od nauki? Jest kilka dat, które dadzą uczniom oddech od szkolnych obowiązków. Z pewnością można już zaznaczyć datę 11 listopada oraz 6 stycznia, święto Trzech Króli wypada we czwartek, który będzie dniem wolnym. I to nie koniec. Do listy można dopisać 1 i 3 maja oraz Boże Ciało, które wypada 16 czerwca 2022.

Jednak uczniów, nauczycieli i rodziców interesują także dłuższe przerwy. Szczególnie loterią co roku są ferie zimowe. Do tego dochodzą święta i egzaminy. Oto kalendarz na rok szkolny 2021/2022. Mamy nadzieje, że będzie pomocny.

Reklama

Rok szkolny 2021/2022. Kiedy wypadają ferie zimowe?

***
Zobacz także:

Jak nie wydać fortuny na wyprawkę szkolną?

Najlepszy system edukacji na świecie. gdzie znajdziemy szkołę marzeń?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dni wolne od szkoły | ferie zimowe 2022 | szkoła | egzamin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy