"Mama na obrotach" o karierze influencerki: Robię to dla zabawy, by poprawić ludziom humor

W najnowszym odcinku podcastu dziennikarki Polsat News - Katarzyny Zdanowicz, gościła Klaudia Klimczyk, znana szerzej w internecie jako "Mama na obrotach", która cieszy się dużą popularnością w social mediach. Kobiety rozmawiały o tym, jak osiągać duże zasięgi w internecie, ale też o tym, jak radzić sobie z wszechobecnym hejtem. Cały odcinek dostępny jest poniżej.

"Mama na obrotach" była gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami"
"Mama na obrotach" była gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL/materiały prasowe

"Mama na obrotach" to popularna influencerka, która robi prawdziwą furorę na Instagramie, Tik Toku czy Facebooku, gdzie może pochwalić się ogromną rzeszą fanów. Kobieta swoją działalność w social mediach rozpoczęła w kwietniu 2020 roku i od tego czasu podbiła serca internautów. Zliczając wszystkie kanały, "Mamę na obrotach" obserwuje łącznie nieco ponad 5 milionów osób.

"Mama na obrotach" podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz jasno powiedziała, że jej działalność w internecie skierowana jest głównie w celu poprawy ludziom humoru. Kobieta czerpie niezwykłą motywację z pomocy innym osobom, co napędza ją do dalszego tworzenia contentu.

"Mama na obrotach" w podcaście "Zdanowicz pomiędzy wersami". "Córki mocno mnie wspierają"

W podcaście "Zdanowicz pomiędzy wersami" Klaudia Klimczyk opowiedziała o sytuacji, w której jej córka zobaczyła niepochlebne komentarze na jej temat w mediach społecznościowych. Reakcja dziecka do dzisiaj wywołuje wzruszenie na twarzy kobiety.

Powiedziałam jej, że ktoś mi napisał, że jestem gruba. Moje dziecko wtedy odpowiedziało mi, że jestem najpiękniejsza na świecie.

"Była kiedyś taka sytuacja, że czytałam komentarze moich widzów i zrobiłam się smutna, bo natrafiłam na nieprzychylne wpisy. Moja córka Andrea była wtedy przy mnie i zapytała co się dzieje. Powiedziałam jej, że ktoś mi napisał, że jestem gruba. Moje dziecko wtedy odpowiedziało mi, że jestem najpiękniejsza na świecie. To najlepsze, co mogłam wtedy usłyszeć".

"Mama na obrotach" u Katarzyny Zdanowicz. "Chcę inspirować inne matki"

"Mama na obrotach" przyznała także podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz, że jej działalność w internecie ma na celu pokazanie, że matki nie muszą tylko zajmować się domem, ale mogą również z powodzeniem pokazywać się w internecie.

"Myślę, że pokazuje innym matkom, że nie muszą tylko stać przy praniu i gotowaniu. Mogą też być w internecie i rozśmieszać ludzi. To od początku było moim celem i cały czas chcę to pokazywać innym kobietom" - podkreśliła "Mama na obrotach".

"Cały odcinek podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami":

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 39: "Mama na obrotach"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas