Reklama

Najlepsze książki pisane przez mężczyzn. Trudno się od nich oderwać

W najnowszym odcinku video podcastu „Kobiety z książkami” Aga Szynal pierwszy raz opowiada nie tylko o literaturze kobiet, ale również o tytułach napisanych przez mężczyzn. Nie zmienia się jednak jedno – są to wyłącznie dobre tytuły, czyli takie, którymi warto się zainteresować.

"Kobieta z książkami" - nowy videocast Agi Szynal

"Kobieta z książkami" to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. W krótkich odcinkach prowadząca, Aga Szynal, opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety. Skąd taki wybór?  - Choć czytam od zawsze i to bardzo dużo, to dopiero po trzydziestce, po urodzeniu dwójki dzieci zdałam sobie sprawę, że starając się czytać tak zwaną "dobrą literaturę", czytam prawie wyłącznie mężczyzn. I w pewnym momencie zabrakło mi w książkach kawałka mojego, kobiety, doświadczenia. Zaczęłam więc świadomie poszukiwać i znajdować olśnienia. I tymi olśnieniami będę się chciała w moim podcaście dzielić - tłumaczy prowadząca.

Reklama

Zobacz również: Podkast Agi Szynal - "Kobieta z książkami". Dobre książki wagi lekkiej 

Aga Szynal to autorka i samowydawczyni powieści "Ja sama". Twórczyni instagramowego profilu o literaturze kobiet: @kobiecasilawsparcia. Dzieli się na nim swoimi olśnieniami dotyczącymi książek pisanych przez kobiety. Koncentruje się na szeroko pojętej literaturze pięknej, ale nie unika również literatury faktu: autobiografii, wywiadów, zbiorów esejów czy felietonów.

Zobacz również: Podkast Agi Szynal - "Kobieta z książkami". Dobre książki wagi lekkiej

Literatura nie tylko kobieca - Aga Szynal

W ósmym odcinku podcastu "Kobieta z książkami" Aga Szynal rozszerza tematykę związaną z literaturą, przedstawiając także tytuły napisane przez mężczyzn. Niemniej jednak jej selekcja pozostaje niezmienna - wybiera tylko dobre tytuły, które zasługują na uwagę. Oto jej propozycje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aga szynal | najlepsze książki | Kobieta z książkami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama