Reklama

"Ja nie muszę nakładać metki, żeby się lepiej czuć". Ewa Minge u Katarzyny Zdanowicz

W najnowszym odcinku programu "Zdanowicz pomiędzy wersami" gościła Ewa Minge - projektantka, pisarka i osobowość medialna. Kobieta opowiedziała Katarzynie Zdanowicz m.in o: tym, co zakładają najbogatsi, fermie celebrytów, kupowaniu szczęścia i ekologicznej modzie. Cały odcinek dostępny poniżej.

 Ewa Minge pracuje jako projektantka od przeszło 20 lat. W swojej autobiografii pt. "Życie to bajka" opowiada o przeszkodach, z którymi musiała zmierzyć się na swojej życiowej drodze:

Ewa Minge o luksusowych samochodach: "Kupowałam sobie szczęście"

Ewa Minge opowiedziała Katarzynie Zdanowicz, o tym, jak na przestrzeni lat zmieniała się rola pieniędzy i dóbr materialnych w jej życiu:

Zobacz również: "Nie stresuj się". Jak poradzić sobie ze stresem w pracy? "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Reklama

Ubierała Ivanę Trump, Rihannę, Sheryl Cole. "Moim życiem rządził przypadek". Ewa Minge u Katarzyny Zdanowicz

Projekty Ewy Minge zyskały popularność również poza granicami naszego kraju. Katarzynie Zdanowicz opowiedziała, że jej ubraniami interesowała się Rihanna, Sheryl Cole zachwyciła w jej sukni na koncercie z okazji koronacji Królowej Elżbiety, a z Ivaną Trump - byłą żoną 45. prezydenta USA - Donalda Trumpa nawiązała współpracę:

Zobacz również: Rafał Mikołajczyk, mistrz w parakolarstwie: "Wypadek mnie uratował"

Kupiła od niej sukienkę i "naszyła cztery kilogramy kolorowych kamieni": "Dlatego zlikwidowałam atelier - moda jest niemodna"

Od jakiegoś czasu Ewa Minge nie prowadzi już własnego atelier. W "Zdanowicz pomiędzy wersami" opowiedziała, że od wielu lat pracuje z tymi samymi osobami. Opowiedziała historię, w której na jej pokazie pojawiła się celebrytka, ubrana w sukienkę marki Ewy Minge, do której "doszyła cztery kilogramy kamieni". Projektantce się to nie spodobało i był to jeden z powodów, dla którego zamknęła swoje atelier. Ewa Minge u Katarzyny Zdanowicz opowiada również o tym dlaczego powinniśmy bojkotować fast-fashion:

Zobacz również: Michał Szpak o kompromisach, hejcie i prywatności. "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Cały odcinek:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zdanowicz Pomiędzy Wersami | Katarzyna Zdanowicz | Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy