Reklama

Reklama

Kolejny znany muzyk dokona apostazji! Szczere wyznanie Tomasza Organka u Katarzyny Zdanowicz [Tylko u nas]

Gościem nowego odcinka podcastu dziennikarki Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" był muzyk, kompozytor, piosenkarz i autor tekstów - Tomasz Organek. Opowiedział dziennikarce Polsat News, m.in. o tym, czym dla niego jest patriotyzm, o swojej walce z depresją oraz wyznał, że planuje dokonać aktu apostazji.

Organek u Katarzyny Zdanowicz: "Poszedłbym na wojnę"

W wideokaście Katarzyny Zdanowicz Tomasz Organek opowiedział, czym dla niego jest patriotyzm. Wyznał, że jego podejście do przywiązania do ojczyzny oraz walki na wojnie znacznie się zmieniło po 24 lutego - inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę. Wyznaje:

Dodaje również, że gdyby w Polsce wybuchł konflikt nie wyjechałby z kraju - Tomasz Organek twierdzi, że wtedy mało znaczyłyby jego teksty, gdzie pisze, jak kochać kraj. Dodaje, że musiałby wtedy przestać być muzykiem.

Depresja to nie moda. Tomasz Organek w "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Tomasz Organek jest jednym z celebrytów, którzy otwarcie mówią o swoich zmaganiach z depresją. Skąd wzięła się ona u niego? Muzyk w podkaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" przyznał:

Reklama

Tomasz Organek w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz dodał  że niektórym wydaje się, że problemy i choroby natury psychiczne to wymówka, czy chęć zwrócenia na siebie uwagi. Przyznał również, że ujawnienie takich problemów może być dla niektórych sposobem na zaistnienie, czy wyróżnienie się spośród innych.

Tomasz Organek dokona apostazji! Kolejny celebryta planuje oficjalne odejście od Kościoła

Tomasz Organek pochodzi z niewielkiej miejscowości niedaleko Suwałk. Jego rodzina jest religijna - sam Organek jako młody chłopak był ministrantem, jednak, jak twierdzi, nie z wiary, a raczej z tradycji. Muzyk uważa, że nigdy nie był w stanie zbudować relacji z "czymś wyższym", a już pełniąc funkcje w kościele, wiedział, z nic z tego w przyszłości nie będzie. W podkaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" przywołał ostatnio głośną zapowiedź apostazji ogłoszoną przez artystę Dawida Podsiadło, wyznając, że sam również planuje jej dokonać.

Skąd taka decyzja akurat teraz, skoro muzyk od dawna nie uczęszcza do kościoła i uważa się za ateistę? Tomasz Organek tłumaczy:

Dziennikarka Katarzyna Zdanowicz zapytała więc Organka, czy będzie kolejnym artystą, który dokona apostazji. Muzyk odpowiedział twierdząco.

Cały odcinek wideokastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Organek | Organek | Zdanowicz Pomiędzy Wersami | apostazja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy