Reklama

Majka Jeżowska: "Dzisiaj dla młodych mężczyzn wiek nie jest żadną przeszkodą". Zdanowicz pomiędzy wersami

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Majkę Jeżowską - piosenkarkę i kompozytorkę. Kobieta opowiedziała m.in. o historii swojego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, epizodach aktorskich, czy miłości. Cały odcinek dostępny poniżej.

Majka Jeżowska u Katarzyny Zdanowicz. "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Majka Jeżowska to wokalistka występująca na polskiej scenie muzycznej już od kilkudziesięciu lat. Jej najbardziej rozpoznawalne utwory to: "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", czy "Od rana mam dobry humor". W początkowych latach swojej kariery nagrywała piosenki popowe, w swoim repertuarze ma również utwory country, reggae i dance'owe, jednak to dzięki piosenkom dla najmłodszych zyskała popularność. Jak przyznaje w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz, wielokrotnie miała plany, by zająć się jakimś innym gatunkiem muzycznym, jednak tego rodzaju utwory zawsze przy niej zostawały:

Reklama

Zobacz również: Cezary Pazura u Katarzyny Zdanowicz szczerze o "13 posterunku"

Śpiewała w klubach nocnych: "Wiele mnie to nauczyło". Majka Jeżowska u Katarzyny Zdanowicz

Majka Jeżowska w 1981 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuowała swoją karierę muzyczną. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz w "Zdanowicz pomiędzy wersami" wyznała, że grywała również w klubach nocnych. Jak tłumaczy, takie miejsca nauczyły ją kontaktu z publicznością:

Zobacz również: Ewa Woydyłło-Osiatyńska u Katarzyny Zdanowicz: "Polacy lubią być ofiarami"

Majka Jeżowska o różnicy w związku: "Dzisiaj dla młodych mężczyzn wiek nie jest żadną przeszkodą"

W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz, Majka Jeżowska przyznała, że jej obecny partner jest młodszy od niej około 10 lat. Jak tłumaczy, różnica wieku nie ma dla niej żadnego znaczenia, nawet jeśli to kobieta jest tą starszą:

Zobacz również: Natalia de Barbaro u Katarzyny Zdanowicz w podcaście "Zdanowicz Pomiędzy Wersami"

Cały odcinek podcastu dostępny poniżej:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy