Reklama

Stare problemy i finansowe zawirowania - trzy znaki zodiaku nie będą zadowolone

Wróżka Anne przygotowała horoskop finansowy na nadchodzący tydzień. Nie najlepsze wieści ma dla trzech znaków zodiaku. Uważać na siebie i swoje finanse musi m.in. Baran. Kto jeszcze? Sprawdź!

Horoskop finansowy BARAN: kłopoty i opóźnienia

Aura tego tygodnia niesie kłopoty i opóźnienia. W pracy na etacie zwracaj uwagę na wykonane przez ciebie obowiązki, bo łatwo będzie o pomyłki i błędy, które trudno będzie naprawić. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny porzucać pomysłów przy pierwszych trudnościach, a raczej mieć wiarę, że wszystko będzie dobrze i cele uda się osiągnąć. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny mierzyć zamiary na siły. Realnie oceniaj swoje możliwości! W sprawa finansowych pojawią się drobne zmiany na lepsze, które warto wykorzystać.

Reklama

Horoskop finansowy WAGA: problemy z przeszłości

W tym tygodniu dominować będą problemy przeszłości, zwłaszcza te związane finansami, które szybko trzeba będzie rozwiązać, aby nie stracić płynności. W pracy na etacie będziesz walczył o swoje stanowisko, którego sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Wagi prowadzące własną działalność gospodarczą będą starały się odpowiedzieć na potrzeby klienta w sposób szybki i jednoznaczny, tak by on nie musiał realizować swoich zachcianek u konkurencji. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały przy sobie przyjaznych ludzi, którzy pomogą im w tej niekomfortowej sytuacji jaką jest bezrobocie.

Horoskop finansowy RYBY: wydatki i zaległości

Początek tygodnia przyniesie problemy, które szybko trzeba będzie rozwiązać. W pracy na etacie, działając po linii najmniejszego oporu, narobiłeś sobie sporo zaległości za które zbierzesz teraz burę. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą będą musiały liczyć się ze sporymi wydatkami na firmę, jednak wszystko sobie jakoś ogarną  na czas. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia ponownie wrócą do byłego pracodawcy, ale tym razem na bardziej korzystnych warunkach. W sprawach finansowych będziesz niezadowolony, bo ktoś nie kwapi się, aby oddać należne ci pieniądze.

Zobacz też: Horoskop miesięczny na czerwiec. Dobra wiadomość dla jednego znaku zodiaku


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop finansowy | horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy