Reklama

Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź zdradzi prawdę o tobie

Złudzenia optyczne mają na celu sprawdzenie wnikliwości ludzi, ale mogą też pomóc psychologom ujawniać cechy osobowości badanych przez nich osób. Co widzisz na tym konkretnym obrazku udostępnionym przez serwis Bright Side? Poświęć chwilę, aby przyjrzeć się bliżej tej ilustracji.

Jeśli jako pierwszą zobaczyłeś twarz z zamkniętymi oczami, zwykle bardziej troszczysz się o siebie. Jeśli na tym pięknym obrazie widzisz twarz, oznacza to, że jesteś niezależny, pełen pasji i utalentowany. Jesteś osobą pracowitą. Twoja ciężka praca przyniesie ci szczęście. Ponieważ jesteś pasjonatem, nie marnujesz czasu. Nie martwisz się o równowagę między pracą a życiem prywatnym. 

Ale jeśli zobaczyłeś osobę na wzgórzu i drzewo, jesteś wielkim marzycielem i zawsze wierzysz, że najlepsze dopiero nadejdzie.
Jesteś optymistą. Masz dobre i troskliwe serce. Ciągle myślisz o tych, którzy odgrywają ważną rolę w twoim życiu. Troszczysz się o ludzi wokół siebie, przywiązujesz do nich wagę i chcesz jak najczęściej być blisko nich.

Reklama

Po udostępnieniu obrazka w mediach społecznościowych tysiące osób przystąpiło do testu, aby sprawdzić, kim tak naprawdę są. Wiele osób podzieliło się nawet swoimi wynikami w sekcji komentarzy. Pewna kobieta z dumą napisała: "Zwykle bardziej troszczę się o innych niż o siebie". "Tak, bardzo zależy mi na ludziach i uważam, że każdy jest wyjątkowy" - dodała inna. Ktoś skomentował: "Według tego testu bardziej troszczę się o innych ludzi niż o siebie. Całkowite przeciwieństwo mnie". A jak jest w twoim przypadku?

Zobacz też: Psychologiczny test obrazkowy - jaki jest twój stan emocjonalny?

Mało? Zerknij na tę iluzję optyczną i powiedz, ile liczb jesteś w stanie dostrzec: 

Pozornie proste zdjęcie udostępnione przez jednego z użytkownika platformy X (Twittera), przedstawia iluzję, na której widzimy czarno-białe koło z kilkoma liczbami. Wzór zygzaka powoduje, że myślisz, że koła się poruszają, co utrudnia identyfikację liczb. 

Tak więc, chociaż internauci po raz pierwszy zobaczyli w okręgu tylko liczbę "528", po bliższym przyjrzeniu się odkrywali kolejne cyfry. Nagle ich oczom ukazywała się jeszcze czwórka, potem trójka, potem jeszcze jedna trójka... Ale czy faktycznie na tym obrazku są takie cyfry? 

Jedni widzieli trzy, inni od razu sześć, jeszcze inni więcej. Jaka jest prawda? Spróbuj znaleźć wszystkie liczby!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | psychotest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy