Reklama

Reklama

Trzy oznaki, że twój facet cię zdradza

Zdrada jest zawsze przykrym i bolesnym doświadczeniem w związku. To jedna z najczęstszych przyczyn rozpadu małżeństw. Niewierność może wpłynąć negatywnie na zdrowie psychiczne i mieć fatalne skutki w życiu uczuciowym. Krzywdzi rodziny, krzyżuje plany zawodowe, psuje reputację. Jak się okazuje, zdradzającego można w łatwy sposób zdemaskować. Oto cenne wskazówki.

Niestety świat nie zawsze jest taki piękny i kolorowy, jak chcielibyśmy go widzieć. Podobnie jest ze związkami. Wiele relacji jest idealnych tylko na pozór, bywa, że partner publicznie nosi cię na rękach i ciągle wyznaje miłość. Tymczasem za twoimi plecami może mieć niejedną tajemnicę bądź drugą kobietę. Jakakolwiek tego nie byłaby przyczyna - zdrada jest zawsze bolesna i warto wiedzieć jak rozpoznać zachowanie zdradzającej osoby. 

Czytaj więcej: Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej

Reklama

Po czym poznać, że mężczyzna zdradza?

 Jeżeli zauważysz u swojego partnera którąś z tych trzech rzeczy, możesz nabrać podejrzeń. 

1. Zmienia swoje dotychczasowe zajęcia i potrzebuje więcej prywatności

Twój partner nagle zaczął się izolować i tłumaczy, że potrzebuje więcej prywatności? Ma dla ciebie mniej czasu, unika wręcz kontaktu, wychodzi na długo do drugiego pokoju lub znika w łazience z telefonem? Te sygnały najpewniej świadczą o tym, że partner coś przed tobą ukrywa. Co prawda nie musi być to od razu zdrada, ale na pewno nie jest bez winy. 

Zobacz też: Te znaki zodiaku nie zdradzają

2. Nagle zmienia wygląd

Jeśli twój mężczyzna zaczyna romans, będzie zapewne próbował przypodobać się tej osobie. Jeżeli do tej pory przykładał dużą uwagę do wyglądu, być może nie musisz się martwić. Jeśli jednak zauważyłaś, że ostatnimi czasy zaczął bardziej o siebie dbać, kupować nowe ubrania i używać częściej wody toaletowej, powinna zapalić ci się nad głową czerwona lampka.

Zobacz także: Po czym poznać, że mężczyzna zdradza?

3. Przestaje cię pragnąć

To chyba oczywiste - jeśli mężczyzna swoje potrzeby intymne zaspokaja "na boku", to nie będzie odczuwał chęci zbliżania się do ciebie. Nie musi chodzić od razu o seks, jednak zdradzającego mężczyznę najłatwiej rozszyfrować w łóżku. Jeśli będzie cię odtrącał z powodu nagłego bólu głowy, zmęczenia czy przeziębienia - coś musi być na rzeczy. W prawdzie może też świetnie udawać, jednak w trakcie intymnych chwil w łóżku od razu się zorientujesz, że nie jest tak jak kiedyś. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy