Reklama

​Gruziński wizażysta odmładza makijażem kobiety

Odpowiednio wykonany makijaż może zupełnie zmienić wygląd. Gruziński wizażysta Anar Agakishiev wykorzystuje swoje umiejętności, by odmładzać kobiety. Jego niesamowite makijaże robią prawdziwą furorę.

Kim jest Anar Agakishiev?

Anar Agakishiev urodził się w 1984 roku w stolicy Gruzji. Od dziecka interesował się modą i stylizacją. Na prośbę rodziny rozpoczął naukę medycyny, lecz nie ukończył studiów. Postanowił rozwijać swój talent artystyczny w dziedzinie wizażu. 

Gruziński artysta pierwsze kroki w karierze stawiał jako fryzjer w 1999 roku. Później zaczął uczyć się profesjonalnego makijażu i podróżować po świecie w pogoni za marzeniami. W Moskwie pobierał prywatne lekcje z dziedziny wizażu, a następnie brał udział w warsztatach na całym świecie - m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech. 

Reklama

Anar Agakishiev osiągnął mistrzowski poziom w tym fachu, a swoje doświadczenie zaczął wykorzystywać do odmładzania kobiet. Pomaga znowu poczuć się wyjątkowo i pięknie kobietom po wypadkach i tym, które utraciły wiarę w swoją urodę.

Anar Agakishiev: Gruziński makijażysta

Anar Agakishiev jest obecnie prawdziwą gwiazdą świata makijażu. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Makijaże autorstwa Gruzina są spektakularne i robią furorę. Wizażysta potrafi odjąć kobietom nawet kilkadziesiąt lat!

Klientkami 36-letniego wizażysty są głównie kobiety, które zostały okrutnie doświadczone przez los. W efekcie wypadków lub problemów zdrowotnych zmagają się ze skazami wyglądu, jak blizny czy zniekształcenia. Dzięki makijażowi Anar Agakishiev pomaga im odzyskać pewność siebie i poczuć się ponownie pięknie, jak kiedyś. 

Zobacz także:

7 sposobów na plamy z makijażu

Makijaż, który odejmie ci kilka lat. Oto kilka porad!

Makijaż dla pań 60 plus

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: makijaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy