Reklama

Reklama

Nowe wydanie FLOWERBYKENZO

Mak FLOWERBYKENZO rozkwitł w wyobraźni artystów, którzy celebrują fantastyczną podróż Kenzo. Pudełko zapachu i delikatny pergamin, który otula flakon ozdobione zostały kolekcją trzech oryginalnych obrazów. Zobacz perfumy z limitowanej serii.

Mak wdarł się do wyobraźni Lorenzo Mattotti bez ostrzeżenia. Znalazł tam parę kochanków, ale stara się nie zakłócać ich spokoju. Wślizgnął się pomiędzy nich bezszelestnie, by ich dłonie spotkały się oplatając wzdłuż jego łodygi.

Rebecca Dautremer w swojej fantazji zamieniła mak w rusałkę. W kilku pociągnięciach pędzla jego czerwone płatki przeobraziły się w bogatą, karminową suknię, jego kruche pręciki przemieniły się w delikatne pukle włosów, zaś jego zielone serce stało się małą uśmiechniętą buzią.

Pierre Mornet w swym surrealistycznym obrazie ukazał maki z młodą dziewczyną o dużych, ciemnych oczach. W naturze mały kwiatek, zaczyna rosnąć i rosnąć na obrazie. Jaskrawa czerwień jego płatków lśni na błękitnym, rozmarzonym niebie. Zaintrygowana dziewczyna zatrzymała się, aby przyglądać się jak staje się coraz większy i większy.

FLOWERBYKENZO woda perfumowana 50 ml jest dostępna w trzech artystycznych odsłonach w autoryzowanych punktach sprzedaży KENZO w cenie 297zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kenzo | MAK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy