Reklama

Reklama

Odchudzająca moc słów

Kolejna dieta-cud zawiodła. Czujesz się nieatrakcyjna. Następny zestaw morderczych ćwiczeń nie dał rezultatów. Przecież lustro nie kłamie. Co więc zrobić, by Twoja sylwetka była naprawdę super?

Walka z wiatrakami

Próbowałaś już wielu diet. Tych z kolorowych czasopism, i tych z Internetu. Wydawało Ci się, że nie zaniedbujesz codziennych ćwiczeń. A jednak nie zadziałało. Ciągle czujesz zbędne kilogramy. Masz za grube uda, a brzuch.. Och, na pewno nie jest taki, jak na reklamach bielizny. Frustracja rośnie.

Magiczne zaklęcie

A przecież wystarczyłoby usłyszeć: "Kochanie, świetnie wyglądasz". Czy po tych magicznie brzmiących słowach nie pozwoliłabyś sobie na pączka? Tak naprawdę uznanie własnego wyglądu w oczach partnera ma kluczowe znaczenie. Jeden jego komplement ... i w kąt wędrują kiełki, niegazowana woda i jogurty light. A i poranna gimnastyka może poczekać, gdy w łóżku jest tak ciepło, a jego ręka wędruje po Twoim brzuchu. Czy w takich chwilach nie wydaje Ci się bardziej płaski?

Reklama

Męskie lustro

Prawdziwe uczucie każe akceptować. Również fizyczne niedoskonałości. Życie we dwoje to nie obóz treningowy. I co z tego że nie wyglądasz, jak ta z ostatniej okładki? Ale masz nad nią przewagę. Ona jest na okładce, a Ty tutaj. Prawdziwa. Z nim.

Nie oszukuj się. Żadna dieta, ćwiczenia, jogging etc. nie pomogą, gdy nie znajdziesz akceptacji w jego oczach. Bo tak naprawdę to jedyne lustro, w którym chcesz się z zadowoleniem przeglądać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje