Odchudzająca moc słów

Kolejna dieta-cud zawiodła. Czujesz się nieatrakcyjna. Następny zestaw morderczych ćwiczeń nie dał rezultatów. Przecież lustro nie kłamie. Co więc zrobić, by Twoja sylwetka była naprawdę super?

article cover
INTERIA.PL

Próbowałaś już wielu diet. Tych z kolorowych czasopism, i tych z Internetu. Wydawało Ci się, że nie zaniedbujesz codziennych ćwiczeń. A jednak nie zadziałało. Ciągle czujesz zbędne kilogramy. Masz za grube uda, a brzuch.. Och, na pewno nie jest taki, jak na reklamach bielizny. Frustracja rośnie.

Magiczne zaklęcie

A przecież wystarczyłoby usłyszeć: "Kochanie, świetnie wyglądasz". Czy po tych magicznie brzmiących słowach nie pozwoliłabyś sobie na pączka? Tak naprawdę uznanie własnego wyglądu w oczach partnera ma kluczowe znaczenie. Jeden jego komplement ... i w kąt wędrują kiełki, niegazowana woda i jogurty light. A i poranna gimnastyka może poczekać, gdy w łóżku jest tak ciepło, a jego ręka wędruje po Twoim brzuchu. Czy w takich chwilach nie wydaje Ci się bardziej płaski?

Męskie lustro

Prawdziwe uczucie każe akceptować. Również fizyczne niedoskonałości. Życie we dwoje to nie obóz treningowy. I co z tego że nie wyglądasz, jak ta z ostatniej okładki? Ale masz nad nią przewagę. Ona jest na okładce, a Ty tutaj. Prawdziwa. Z nim.

Nie oszukuj się. Żadna dieta, ćwiczenia, jogging etc. nie pomogą, gdy nie znajdziesz akceptacji w jego oczach. Bo tak naprawdę to jedyne lustro, w którym chcesz się z zadowoleniem przeglądać.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas