Reklama

Reklama

Stylistka mówi, jakich paznokci nigdy nie robi

Idąc do salonu manicure, możemy oczekiwać, że stylistka zrobi nam dokładnie takie paznokcie, jakie sobie zażyczymy. Okazuje się jednak, że niektóre mają swoje zasady - istnieją pewne wzory czy kształty, które manikiurzystki mogą nam odmówić. Co do nich należy?

Biel, ombre i trumienki na krótkich paznokciach

Hannah, stylistka z Londynu, wyjawiła na TikToku, jakich paznokci nigdy nie zrobiłaby swoim klientkom. Należy do nich, co może być zaskakujące, biały manicure! Dlaczego? Kobieta tłumaczy, że po prostu jej się ten kolor nie podoba, a o wiele lepiej wygląda odcień mleczny.

Stylistka wymieniła także wzór ombre na krótkich paznokciach jako kolejną stylizację na swojej "zakazanej liście". W komentarzach doprecyzowała, że w miarę dobrze wyglądałoby, gdyby gradient był świetnie wymieszany, jednak jest to niezwykle trudne do zrobienia.

Następna rzecz, jakiej Hannah nigdy by nie wykonała, dotyczy kształtu paznokci. Chodzi o kształt tzw. trumienki, która według stylistki wygląda dobrze jedynie na długiej płytce. Dlatego też nie wykonuje ich na krótkiej, bo nie mogłaby wtedy osiągnąć wyraźnego kształtu trumny.

Reklama

Czy można odmawiać wykonania usługi?

Kobieta wyjaśniła, że zanim jej klientki przychodzą do niej na manicure, pokazują jej interesujący projekt tak, aby Hannah mogła decydować, czy podejmie się jego wykonania. Niektórzy komentujący twierdzili, że skoro ktoś płaci za usługę to powinna być wykonana. Stylistka odpowiedziała, że w przypadku pracy w salonie rzeczywiście tak jest, jednak ona prowadzi własną firmę. Zgodzili się z nią inni internauci, którzy uważają, że ma ona pełne prawo do odmowy wykonywania niektórych prac.

Hannah podkreśliła, że ​​wkłada dużo serca w swoją pracę i nie chce robić stylizacji paznokci, którymi ludzie byliby rozczarowani. Według niej ma do tego prawo, biorąc pod uwagę, że wiele zdjęć wykonanego przez nią manicure trafia do sieci.

***

Zobacz również:

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

MITY NA TEMAT PAZNOKCI

CO MÓWIĄ PAZNOKCIE?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie hybrydowe | modny manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy