Reklama

Reklama

Trenerka gwiazd: Smukła sylwetka w 15 minut

Wizytówką trenerki Tracy Anderson, są sylwetki Madonny, Gwyneth Paltrow czy Victorii Beckham. Za pośrednictwem bloga Goop, aktorki Gwyneth Paltrow, trenerka gwiazd zamieściła 15-minutowy filmik z ćwiczeniami, które pozwolą odzyskać sylwetkę.

- Bieganie czy jazda na rowerze pozwalają spalić kalorie, jednak nie pomagają wyrzeźbić mięśni czy wymodelować kłopotliwych partii ciała - przyznaje Tracy Anderson.


Trening, który kształtuje mięśnie

W 15-minutowym filmiku guru fitnessu proponuje zestaw prostych ćwiczeń do powtórzenia w domu. Proste ćwiczenia z hantlami pozwalają ukształtować i wzmocnić mięśnie ramion i klatki piersiowej. Trenerka pokazuje również prosty zestaw ćwiczeń wysmuklających nogi, wzmacniających mięśnie brzucha. Całość stanowi spójny trening, doskonały jako rozgrzewka przed intensywnym treningiem kardio albo aktywna pobudka.

Reklama

Liczy się każdy mięsień

- W moim treningu ćwiczenia zmieniają się średnio co 10 dni i są ściśle przystosowane do potrzeb i typu sylwetki. W trakcie ćwiczeń zwracam szczególną uwagę na każdy najmniejszy mięsień, często podczas ogólnego treningu są one pomijane - wyjaśnia trenerka. - Ci, którzy nie są w stanie poświęcić 45 minut na intensywny trenig kardio, nie dotrą do punktu, w którym ich ciało zacznie skutecznie spalać tkankę tłuszczową - dodaje.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: trening | odchudzanie | odchudzanie bez diety | ćwiczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy