Reklama

Reklama

Hepatil Detox oczyszcza organizm z toksyn

Hepatil Detox, suplement diety, to nowy produkt w gamie preparatów Hepatil wspierających pracę wątroby. Dzięki temu, że w swoim składzie zawiera chlorellę, bierze udział w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

To jedyny preparat na rynku z unikalnym zestawem składników, które nie tylko wspomagają pracę wątroby, ale również detoksykację organizmu.

Wątroba jest największą "fabryką chemiczną" ludzkiego ciała i to właśnie od jej kondycji zależy prawidłowa detoksykacja i filtrowanie krwi. To do niej oprócz składników odżywczych trafiają substancje chemiczne pochodzące z przetwarzanych pokarmów, leków, alkoholu czy nawet kosmetyków. W ciągu jednej minuty przez wątrobę przepływa nawet 1,5 litra krwi, która czeka na oczyszczenie. Teraz możemy o nią zadbać i wesprzeć jej pracę.

Z pomocą przychodzi chlorella. To mała alga o wielkości od 2 do 12 mikronów. Zawiera ponad 70 substancji będących źródłem ważnych dla człowieka składników odżywczych, w tym 19 aminokwasów. W 60% składa się z białka i jest najbogatszym znanym źródłem chlorofilu - stąd też wzięła się jej nazwa. Udowodniono, że chlorella ma zdolność usuwania toksycznych substancji z organizmu.

Reklama

To właśnie chlorella jest jednym ze składników nowego produktu, mającego wspomóc proces detoksykacji. Hepatil Detox zawiera także cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

Trzecim kluczowym składnikiem produktu jest wyciąg z karczocha, któremu udowodniono działanie żółciotwórcze i żółciopędne oraz działanie antyoksydacyjne. Pomaga w utrzymaniu komfortu trawiennego i obniża stężenie cholesterolu. Regularne przyjmowanie produktu Hepatil Detox wspomaga usuwanie metali ciężkich z organizmu.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: detoks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy