Reklama

Jak często ćwiczyć, aby efekty były najlepsze?

Lato zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nadal, mimo przestrzegania diety i regularnych ćwiczeń, nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki - koniecznie porozmawiaj z instruktorką fitness. Gdzie? Oczywiście na naszym czacie!

Nie wiesz od czego zacząć przygodę z siłownią i fitnessem? Jak często ćwiczyć, aby efekty były najlepsze? Nie chcesz rezygnować z aktywności z powodu ciąży, ale zastanawiasz się, które ćwiczenia będą najlepsze? Na te i inne pytania odpowie nasz Gość - Donata Kaczmarczy, instruktorka fitness. Zapraszamy Panie w każdym wieku. Startujemy 14 maja od godziny 18.00!

Donata Kaczmarczyk - absolwentka fizjoterapii na krakowskim AWF, ukończyła kurs instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness. Od 2007 rok prowadzi własny fitness club, gdzie prowadzi zajęcia z zumby i pilatesu.

- Miłością do sportu zaraził mnie mój tata, od dziecka zabierał mnie ze sobą na siłownie, która z czasem stała się moim drugim domem. Właśnie te doświadczenia skłoniły mnie na studia na AWF. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu który pomaga utrzymać zdrowie i kondycję fizyczną przez długie lata, jest formą aktywnego spędzania czasu. Ruch nas relaksuje, dostarcza radości i zadowolenia z siebie, neutralizuje stres, a przede wszystkim zapobiega występowaniu wielu chorób i dolegliwości w dobie współczesnej cywilizacji - mówi Donata Kaczmarczyk.

Reklama

Chcesz porozmawiać z instruktorką? Kliknij TUTAJ.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ćwiczenia | diety | Fitness
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy