Reklama

Reklama

​Którym typem kobiety na diecie jesteś?

Najpierw czytasz wszystkie książki o zdrowym jedzeniu, a potem wymądrzasz się w towarzystwie. Albo przeciwnie, wszystkim wkoło zazdrościsz tego, że jedzą, a oni nie mogą już znieść twojego użalania się nad sobą. Którym typem kobiety na diecie jesteś?

Odchudzanie to nie tylko liczenie kalorii i sport, ale prawdziwa próba charakteru. Twoja osobowość ma więc wielki wpływ na to, jak poradzisz sobie z tym zadaniem. Którym typem kobiety na diecie jesteś? Oto nasze zestawienie - pół żartem, pół serio.

Reklama

Kategoryczna erudytka

Kiedy w końcu zdecydujesz się na odchudzanie, podchodzisz do sprawy bardzo poważnie. Czytasz wszystkie książki o zdrowym odżywianiu, które znajdują się w twoim zasięgu. Zapisujesz się na kursy dietetyki, znajdujesz osobistego trenera i najpierw dokładnie przygotowujesz się do odchudzania na poziomie intelektualnym. Czujesz też wielki przymus dzielenia się wiedzą. Twoim ulubionym tematem na wszelkich towarzyskich spotkaniach jest to, ile kalorii możesz spalić uprawiając poszczególne dyscypliny sportu, a całą zawartość stołu analizujesz pod kątem zawartości białka i zdrowych tłuszczów. Chętnie pouczasz innych i kategorycznie żądasz, by z pełnym oddaniem włączyli się w twoją misję dieta.

Twój zapał zwykle mocno słabnie po kilku miesiącach, ale twoja fascynacja odchudzaniem pozostaje towarzyskim tematem żartów na wiele lat.

Poszukiwaczka wrażeń

Z wielką fascynacją poznajesz nowe dyscypliny sportu, a potem kolejne, coraz bardziej wymyślne. Rzucasz się w wir sportowych eksperymentów, a twoi znajomi zastanawiają się, co niesamowitego jesteś jeszcze w stanie wymyślić. Próbujesz kolejnych diet, nie przerażają cię skomplikowane przepisy kulinarne ani to, że po niektóre składniki musisz jeździć na drugi koniec miasta. Jesteś podekscytowana i szczęśliwa, a twój Facebook jest pełen zdjęć, na których pokazujesz swoje ekscytujące życie i dokumentujesz każdy stracony kilogram. Wyszukane ciuchy sportowe, fikuśne suplementy diety, modne głodówki - czujesz się w tych klimatach, jak ryba w wodzie.

Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie | dieta | nadwaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje