Reklama

Pozbądź się komarów. Tik-toker przyszykował "bombę" na owady!

Komary z całą pewnością zaliczają się do owadów, których nikt nie darzy sympatią. Małe, krwiożercze bestie skutecznie zniechęcają nas do wypoczynku na świeżym powietrzu. Choć istnieje na rynku wiele repelentów, to komary mają najczęściej je sobie za nic. Ale w Internecie można znaleźć wiele sposobów, jak sobie z nimi radzić. Jeden z użytkowników Tik-Toka pokazał patent, jak sobie radzi z komarami, kiedy chce wypocząć na świeżym powietrzu. Z kilku rzeczy stworzył domowy odstraszacz, który pozbawiony jest sztucznych składników.

Jak zrobić odstraszacz na komary?

Jeden z użytkowników Tik-Toka, Armen Adamjan na swoim koncie "Creative explained", podzielił się sposobem na to, jak zrobić domowy odstraszacz na komary. Jego przygotowanie jest łatwe, ponieważ wszystkie potrzebne elementy większość z nas ma pod ręką. Co jest potrzebne do wykonania domowego odstraszacza na komary?

Reklama
  • Puszka.
  • Rolka papieru toaletowego.
  • Garść liści mięty lub szałwii.
  • Oliwa.

Odstraszacz na komary z Tik-Toka: Jak zrobić?

Przygotowanie odstraszacza na komary jest banalne, co pokazuje Tik-toker. Na początku trzeba spłaszczyć rolkę papieru toaletowego w taki sposób, aby zmieściła się w puszcze, następnie wyciągnąć tekturowy element z wnętrza, a także wysunąć koniec rolki w taki sposób, aby powstał lont naszego domowego odstraszacza. 

Na dnie pustej puszki wystarczy wsypać garść liści mięty albo szałwii, następnie włożyć do środka papier toaletowy, a na koniec całość zalać oliwą. Tak przygotowany odstraszacz jest gotowy do użycia. Wystarczy umieścić go w miejscu, gdzie spędzamy wolny czas na świeżym powietrzu oraz podpalić. Jak przekonuje tik-toker, komary będą trzymały się od nas z daleka

A Wy? Spróbujecie patentu, który poleca użytkownik Tik-toka?

Sprawdź także:

Polacy przekonują się do nich coraz bardziej. Wzmacniają serce, obniżają ciśnienie

Śmierdzący problem na balkonie. Mandat może wynieść nawet 500 złotych

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: komary | na komary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama