Reklama

25 stopni Celsjusza w grudniu i rajskie plaże. All inclusive już od 850 zł

Choć to dopiero początek zimy, wiele osób marzy już o odpoczynku od wiatru, deszczu oraz śniegu. Najczęściej przed wylotem powstrzymuje nas budżet. Jak się okazuje, można udać się na ciepłe wakacje bez wyrzucania pieniędzy w błoto. Oferty w pakiecie all inclusive zaczynają się już nawet od ok. 850 zł. Sprawdź, gdzie możesz jechać.

To najtańszy kierunek na grudzień. Polecisz za 850 zł

Sprawdziliśmy ceny wycieczek all inclusive na najpopularniejszych serwisach podróżniczych takich jak Wakacje.pl i Travelplanet.pl. Ceny poszczególnych kierunków na pierwszą połowę grudnia są bardzo zbliżone do siebie. Różnią się głównie hotelami i ewentualnie niektórymi regionami. 

Najkorzystniej cenowo prezentuje się w danym momencie Egipt, do którego można polecieć z Wakacje.pl z Polski za ok. 850 zł np. w terminie od 3 do 10 grudnia 2023 roku. Natomiast na stronie Travelplanet.pl znajdziemy podobne wycieczki już za ok. 875 zł. Większość tych ofert dotyczy regionu Sharm El Sheikh oraz Hurghada. Obecnie w Egipcie temperatura w ciągu dnia może sięgać nawet 28 st. Cel. 

Reklama

Zobacz również: Miasto soli znajduje 60 km od granicy z Polską. Odpoczynek gwarantowany

Wakacje za niecałe 1000 zł za osobę

Bardzo dobrze cenowo prezentuje się również Turcja, w której jednak będzie chłodniej niż w słonecznym Egipcie. Ten kierunek przypadnie do gustu osobom nielubiącym upałów i wolącym cieszyć się rześką pogodą podczas zwiedzania. 

Oferty możemy znaleźć już za ok. 939 zł w terminie od 16 do 23 grudnia 2023 roku. Na stronach takich jak Wakacje.pl lub Travelplanet.pl znajdziemy wycieczki do Riwiery Tureckiej, Alanyi oraz Side. Temperatura w ciągu dnia może sięgać nawet 22 st. Cel., jednak warto liczyć się z możliwością występowania opadów. 

Zobacz również: Polacy wylatują do tego kraju, aby uciec przed zimą. Tam wciąż jest ciepło

Podróże last minute za ok. 1100 zł. Co oferują biura podróży?

Trzecią ciekawą i budżetową propozycją jest Tunezja, do której można polecieć w pakiecie all inclusive nawet za ok. 1180 zł w terminie od 7 do 14 grudnia 2023 roku. Touroperatorzy oferują wyjazdy do Zarzis i Djerby. Temperatura w Tunezji w tym okresie może wahać się od 18 do 25 st. Cel. Podobnie jak w Turcji mogą zdarzyć się dni chłodne oraz deszczowe, więc warto zaopatrzyć się w bluzę oraz parasolkę. 

Biura podróży również oferują wczasy np. nad polskim morzem w grudniu w pakiecie all inclusive. Jednak warto pamiętać, że te wycieczki najczęściej nie obejmują wtedy transportu. Ceny bywają zróżnicowane i zaczynają się od ok. 1079 zł za osobę na 7 dni. 

Zobacz również: Polacy chętnie wylatują tam na święta. Wycieczki tańsze niż w ubiegłym roku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: podróże | all inclusive
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama