Aida apeluje do Polaków. Chodzi jej o otwarcie się na dobre myśli

W dzisiejszych czasach szczególnie potrzeba nam optymistycznego spojrzenia na świat. Takie właśnie oferuje nam wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz, która regularnie dzieli się z fanami swoimi krzepiącymi przesłaniami. Ostatnio napisała o otwarciu się na dobre myśli.

Aida kolejny raz podzieliła się z fanami pokrzepiającą myślą
Aida kolejny raz podzieliła się z fanami pokrzepiającą myśląMateusz GrochockiEast News

Wizje Aidy Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz jest znaną w Polsce wizjonerką. Ma ormiańskie korzenie, a urodziła się w Gruzji. Do naszego kraju przyjechała w latach 90. i postanowiła się osiedlić. Mieszka tutaj wraz z mężem i dwoma córkami.

Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 46 tysięcy internautów. Co jakiś czas wstawia na swoje profile różnego rodzaju wizje dotyczące przyszłości. Aida dzieli się również ze swoimi fanami uniwersalnymi myślami, które jej obserwatorzy niezwykle sobie cenią.

Aida i jej nowe przesłanie

Wizjonerka dodała ostatnio nowy post. Aida podzieliła się z obserwatorami przesłaniem na temat patrzenia na świat duszą. Jej zdaniem jest ona otwarta na dobre myśli.

Dzisiaj dzień patrzenia oczami duszy, otwartymi na dobre myśli
napisała Aida

Fani zachwyceni wizjami Aidy

Fani kobiety jak zwykle ruszyli z podziękowaniami za jej słowa. W komentarzach piszą, jak bardzo jej wizje i myśli pomagają im w życiu. Internauci podkreślają, że i tym razem wykorzystają wskazówki Aidy.

Dziękuję za wszystkie pozytywy. Tak bardzo ich potrzebuję
Niesamowite. Właśnie od rana patrzę i widzę więcej. Dziękuję Aida. Przesyłam ocean miłości całej, wspaniałej rodzinie. Serdeczności na ten rok.
Dziękuję za spokój i harmonię jaką wnosi Pani do mojego życia Pani Aido

Aida o 2023 roku

Przed nowym rokiem Aida opowiedziała internautom, jak według niej będą wyglądać nadchodzące miesiące. 2023 ma być końcem pewnego etapu i jednocześnie początkiem nowego. W najbliższym czasie mamy także dawać coś od siebie innym ludziom.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 40: Michał SzczygiełINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas