Reklama

Aida przerwała milczenie w sprawie Ukrainy. Jej słowa są bardzo niepokojące

Aida Kosojan-Przybysz to znana w Polsce jasnowidzka, która swoimi przepowiedniami objaśnia swoim fanom przyszłość. Wejście w nowy rok jest okazją do podzielenia się z internautami wizjami i przeczuciami na kolejne miesiące 2023 roku. To, jak widzi przyszłość malującą się w tym roku, Aida określiła w rozmowie z Magdaleną Mołek.

Rok 2023 rokiem klucza według Aidy Kosojan-Przybysz. Co to oznacza?

Aida Kosojan-Przybysz to jedna z najsłynniejszych polskich jasnowidzek. Dzieli się swoimi przepowiedniami i odczuciami regularnie w mediach społecznościowych, skupia się także na wspieraniu duchowości swoich fanów. 

Na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje wskazówek do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, czy emocjami.

Czytaj również: Opisała nowy rok dwoma słowami. Jasnowidzka Aida nie ma żadnych wątpliwości

Reklama

Aida u Magdy Mołek. "To jest dobry czas na zamknięcie różnych spraw"

Tym razem Aida Kosojan-Przybysz pojawiła się w programie Magdaleny Mołek "W Moim Stylu", gdzie prócz poruszenia tematów osobistych, jasnowidzka oczywiście podzieliła się swoimi wizjami na rozpoczynający się 2023 rok, w który weszliśmy wraz z pierwszym dniem stycznia. 

- Ja w swoim życiu przywiązuję dużą uwagę do metafor, które mi się ukazują i rok 2023 ukazał mi się jako rok klucza. Klucz to dla mnie bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy lub zamykamy drzwi - wyjawiła w rozmowie z Mołek Aida Kosojan-Przybysz, zapytana o to, jaki będzie 2023 rok. 

Aida określiła ten nadchodzący czas jako drogę w nową, nieznaną przestrzeń i zaznaczyła, że to rok, na który mamy spory wpływ, w przeciwieństwie do ostatnich lat. Przez ostatnie miesiące według jasnowidzki na nasze życia wpływała energia zewnętrzna.

- To jest dobry czas na zamknięcie różnych spraw, które nas bolą od lat - zaznaczyła Aida.

Niektórzy zdaniem Aidy będą też wracać do starych spraw, problemów, by je domknąć. 

Sprawdź: Anielska wróżba na 2023 r. dla każdego znaku zodiaku

Jeżeli zaś chodzi o numerologię w tym roku, należy według jasnowidzki skupiać się na dniach, gdzie w dacie występują cyfry 2 i 3, a także na miesiące luty i marzec.

Aida szczerze o sytuacji w Ukrainie. Nie ma dobrych wieści

Aida Kosojan-Przybysz nie ma w swoim zwyczaju straszyć internautów mrocznymi wizjami odnośnie przyszłości i rzadko dotyka tematów politycznych. Tym razem jednak odniosła się bezpośrednio do sytuacji na Ukrainie:

- Jeżeli chodzi o sytuację na Ukrainie, to ja jeszcze tego klucza nie widzę. Wydaje mi się, że na razie ten klucz jest wyszarpywany z jednych rąk do drugich i nie widać drzwi, w które warto wejść, i które warto za sobą zamknąć - powiedziała szczerze Aida. 

Interesuje Cię to, co niezwykłe? Porozmawiaj z innymi miłośnikami ezoteryki na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | Przepowiednia | rok 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy