Reklama

Aida nie ma cienia wątpliwości. Wróżka zwróciła się do Polaków z gorącym apelem

Jasnowidzka Aida po raz kolejny podzieliła się z fanami ważnym przesłaniem. Tym razem wizjonerka skupiła się na marzeniach i rozwoju duchowym. "Marzenia są skrzydłami naszych myśli" - napisała.

Kim jest wróżka Aida? 

Aida Kosojan-Przybysz to znana wizjonerka ormiańskiego pochodzenia, która swoje zdolności do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po babce. Sama przyznała, że ten dar w jej rodzinie dziedziczony jest od wieków przez najstarsze córki, jednak ujawnia się, w co drugim pokoleniu. Aida urodziła się w Gruzji, jednak obecnie mieszka i pracuje w Polsce. Wśród Polaków znana jest jako jedna z najpopularniejszych wizjonerek. 

Zobacz również: Wizja ormiańskiej jasnowidzki rzuca nowe światło na nadchodzące dni. Zwróciła się do Polaków

Reklama

Wróżka Aida o marzeniach i życiu w harmonii

Aida zazwyczaj komunikuje się z fanami za pomocą swoich mediów społecznościowych, w których jest bardzo aktywna. Obok nowych wizji i przepowiedni publikuje tam wpisy, które mają skłaniać jej obserwatorów do refleksji. Są to często teksty motywacyjne, skupione na rozwoju osobistym oraz duchowym.  

W najnowszym poście opublikowanym na Instagramie, a także Facebooku podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat marzeń, wytrwałości oraz nadziei. Jednocześnie zaapelowała, abyśmy żyli w zgodzie z samymi sobą. Oto jej przesłanie: 

"Marzenia potrzebują czasu i twojej wytrwałości. Postaw każdego dnia mały krok do przodu. Oprzyj się o nadzieję, nigdy nie jesteś sam, tylko w podróży ze sobą przez życie. Pozwól sobie na bycie tam, gdzie chcesz i z kim chcesz. Twój właściwy wybór to bycie w harmonii ze sobą. Marzenia są skrzydłami naszych myśli".

Zobacz również: Aida Kosojan-Przybysz dzieli się ważnym przesłaniem. Chodzi o jedno słowo

Fani dziękują za jej przesłanie

Obserwatorzy Aidy, jak zwykle są pod dużym wrażeniem jej słów. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani podziękowali wizjonerce za jej przesłanie. 


Zobacz również: Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Słowa nie napawają optymizmem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | motywacja | marzenia | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy