Reklama

Angeolodzy są do tego zgodni. Te anioły czuwają nad pewnymi osobami

Ci, którzy wierzą w angelologię, czyli w dziedzinę wiedzy zajmującą się aniołami, są pewni, że anioły opiekują się ludźmi w wyjątkowy sposób. Wśród aniołów, którzy mają pomagać człowiekowi jest Menadel i Uriel. O ich ochronę powinny prosić osoby pracujące, pragnące pieniędzy.

Anioł Menadel jest stróżem osób zapracowanych. O co go prosić?

Niebo zdaniem angeologów jest pełne aniołów, które działają w pewnej, ustalonej hierarchii, a niektóre z nich mają za zadanie pomagać ludziom. 

 Jednym z takich aniołów, pod którego opieką znajduje się całkiem spora grupa osób na świecie, jest Anioł Menadel, który jest opiekunem osób zapracowanych. 

Określany jest mianem anioła dobrej pracy i jest posłańcem ratunku. W swojej ochronie ludzi pomaga znaleźć pracę i ją zatrzymać.

To właśnie do tego anioła powinniśmy zwracać się w modlitwie w czasie lęku o utracenie pracy lub w trakcie poszukiwań miejsca pracy. Anioła Menadela można prosić o wytrwałość, o szacunek współpracowników i pracodawcy, a także o pracę, która będzie sprawiać nam radość i satysfakcję. 

Reklama

Jak prosić Menadela o pomoc? Wystarczy modlitwa i pomarańczowa świeca

Aby zwrócić się do Menadela, wystarczy zmówić modlitwę, najlepiej między 11.40, a 12.00, kierując swoje słowa do tego anioła. 

Podczas modlitwy warto zapalić pomarańczową świecę, bo to właśnie ten kolor jest symbolem Anioła Menadela. 

Zobacz też: Paranormalne zagadki Podkarpacia. Co straszy na szosie nr 875?

Dodatkowo Menadel jest stróżem tych osób, które urodziły się między 19 a 23 września. To właśnie ci szczęśliwcy mogą liczyć na jego dozgonną pomoc.

Anioł Uriel i pieniądze. To do niego módl się o przypływ gotówki

Z pracą nierozerwalnie wiążą się pieniądze, ale za nie odpowiada już inny anioł — Uriel. To on ma czuwać zdaniem angeologów nad naszymi finansami. 

Anioł Uriel ma chronić nas przed stratą pieniędzy, a proszony o pomoc, przyciągnie finanse do naszego życia, 

Jednak aby przyciągnąć całkiem sporą sumę do naszego życia, należy odpowiednio prosić Uriela o pomoc. 

Zobacz także: Coś dla "łowców duchów"? Tajemniczy obiekt zarejestrował monitoring

Najważniejsza jest wdzięczność za to, co kupujesz, za to, że możesz wydać pieniądze, które posiadasz. Pieniądze należy wydawać z pewnością siebie i radością. 

Tak pozytywna energia ma przyciągnąć Uriela. 

Rytuał, którzy przyciągnie pieniądze

Aby poprosić Uriela o pomoc w zdobyciu fortuny, korzystne może być wykonanie rytuału. Wystarczy szklanka wody i łyżka soli. 

Sól wsypujemy do szklanki i czekamy aż sól sama się rozpuści, nie mieszamy. Powinno zająć to ok godziny. 

Następnie słoną wodą myjemy ręce i w momencie opłukiwania dłoni prosimy Uriela o dobrobyt. Po tym momencie modlitwy rąk nie wycieramy, a czekamy aż same wyschną. 

Sól od zawsze była uważana za substancję ochronną i oczyszczającą, stąd jej użycie do modlitwy kierowanej do Uriela. Przypisuje się jej niezwykłe właściwości pochłaniające negatywną wibrację. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: anioł | aniołowie | angelologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy