Reklama

Tak Archanioł Razjel daje ci znak. Nie lekceważ sygnałów niebios!

Archanioł Razjel jest jedną z niebiańskich postaci, która budzi niezwykłą ciekawość tych, którzy wierzą w anioły. Ma on wyjątkowe przeznaczenie w niebie i też w konkretny sposób sprawuje opiekę nad ludzkimi istotami. Sprawdź, czy przypadkiem nie wysyła ci w dany sposób znaków, by ustrzec cię przed złem.

Archanioł Razjer i jego wielka tajemnica

Ci, którzy w nie wierzą, pragną ich opieki i pomocy w codziennym życiu. Anioły i archanioły mają kierować wiernymi i strzec ich przed ziemskimi niebezpieczeństwami. 

 Mają tego dokonywać ponoć poprzez wysyłane ludziom znaków, a każdy z aniołów, czy archaniołów ma inny asortyment atrybutów. Jednym z wyjątkowych archaniołów, jest Archanioł Razjer, zwany Aniołem Tajemnicy, a dokładniej aniołem tajemnych światów i wodzem najwyższych tajemnic.

Ponoć król Salomon, który był określany mianem najmądrzejszego króla, swą mądrość zawdzięcza księdze Razjela, którą archanioł miał stworzyć i zawrzeć w niej całą wiedzę ludzką i niebiańską. 

Zobacz również: Objawienia w Garabandal. Wielki Cud to ostateczne ostrzeżenie dla ludzi?

Reklama

Archanioł jest niezwykle blisko samego Boga i zna wszelkie tajemnice istnienia. Ingerować ma także w życie ludzi na Ziemi, przekazując im myśli i przemyślenia na trzech poziomach: świadomości, podświadomości oraz nadświadomości. 

Najczęściej mogą liczyć na jego pomoc osoby zagubione, w krytycznym momencie swojego życia. Prosząc o pomoc Razjela mogą też osoby zajmujące się jasnowidzeniem, czy Boską Achemią. 

Znaki od Archanioła Razjela. Wypatruj ich wokół siebie

Oczywiście anioły i archanioły według wierzeń nie mogą kontaktować się z ludźmi bezpośrednio. Używają do tego celu symboli i znaków. 

Symbolem Archanioła Razjela jest... klucz. Kojarzy się to z kluczem do odkrycia tajemnic. Ale także pióro, czy księga mogą być wskazówką od Razjela, a gdy zobaczysz powtarzające się liczby 11, 22 i 33, to również Archanioł daje o sobie znać. 

By przywołać Razjela warto otaczać się kamieniami takimi jak szafir i jasny opal.  

Zobacz również: Przerażające proroctwa siostry Łucji na 2023 r. Oto, co czeka Polskę!

Gdy zobaczysz te wszystkie znaki, ponoć archanioł chce dać ci w ten sposób do zrozumienia, że musisz wejść na nową drogę i rozwiązanie twoich problemów jest już blisko. 

Interesuje Cię to, co niezwykłe? Porozmawiaj z innymi miłośnikami ezoteryki na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: archanioł Razjel | anioł | wiara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy