Apel jasnowidzki Aidy do Polaków. Oto co należy dziś zrobić

Aida Kosojan-Przybysz, znana z tego, że od wielu lat wspiera Polaków w ich rozwoju duchowym, a w ciężkich chwilach podnosi ich na duchu, przygotowała dla nich ważne przesłanie. W najnowszym, zamieszczonym na Facebooku poście zwróciła się też do nich z istotnym pytaniem.

Aida Kosojan- Przybysz kolejny raz zwróciła się do Polaków
Aida Kosojan- Przybysz kolejny raz zwróciła się do PolakówTomasz UrbanekEast News

Aida Kosojan-Przybysz, wizjonerka ormiańskiego pochodzenia w ostatnich miesiącach jest wyjątkowo aktywna. Jasnowidzka oraz wokalistka działa na Facebooku i Instagramie i regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami i przemyśleniami.

Wizjonerka przyznała, że w "tym niewidzialnym dla innych świecie jest wiele ślepych dróg i pięknych, otwartych przestrzeni. Piękno polega na tym, że właśnie Ty ten świat budujesz".

Teraz Aida przygotowała dla fanów kolejne przesłanie i podzieliła się nim w mediach społecznościowych.

Aida ma nowe przesłanie dla fanów. Zadała też ważne pytanie!

Na Facebooku Aidy pojawił się właśnie wpis z ważnym przekazem:

Nie jest łatwo być swoim najlepszym przyjacielem. Dzisiaj dzień spojrzenia sobie w oczy z akceptacją i miłością. Nie biegnij, zatrzymaj się, by złapać oddech i mieć czas na przytulenie siebie, na wewnętrzną rozmowę ze sobą. Na wdzięczność, że jesteś, że siebie masz. Za co jesteś wdzięczny sobie?

- napisała, zwracając się do fanów z pytaniem.

Ci szybko odpowiedzieli:

- "Jestem z siebie dumna, że się nie poddałam, choć w życiu nie było mi lekko i za to jestem sobie wdzięczna", "że mam cząstki spokoju", "Uczę się kochać siebie od kilkunastu lat, muszę przyznać że z dnia na dzień jest lepiej, dziękuję za życiowe drogowskazy które trafiają w dziesiątkę, serdeczności przesyłam - piszą, dzieląc się swoimi przemyśleniami.

Wy też śledzicie podnoszące na duchu posty Aidy?

Zobacz również:

Julia Wieniawa: "Zmieniłam swoją ścieżkę"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas