Reklama

Reklama

Apel jasnowidzki Aidy do Polaków. Oto co należy dziś zrobić

Aida Kosojan-Przybysz, znana z tego, że od wielu lat wspiera Polaków w ich rozwoju duchowym, a w ciężkich chwilach podnosi ich na duchu, przygotowała dla nich ważne przesłanie. W najnowszym, zamieszczonym na Facebooku poście zwróciła się też do nich z istotnym pytaniem.

Aida Kosojan-Przybysz, wizjonerka ormiańskiego pochodzenia w ostatnich miesiącach jest wyjątkowo aktywna. Jasnowidzka oraz wokalistka działa na Facebooku i Instagramie i regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami i przemyśleniami. 

Od wybuchu wojny w Ukrainie Aida stara się także uspokajać swoich obserwatorów, a wręcz uczy ich, jak znaleźć ten spokój i szczęście w sobie. Kilka dni temu wyjaśniła w poście, że każdy z nas codziennie stoi "na skrzyżowaniu dróg: teraźniejszości, przeszłości, przyszłości i świata zbudowanego wewnątrz nas - autostrady naszych myśli. To tam są największe kolizje". 

Wizjonerka przyznała, że w "tym niewidzialnym dla innych świecie jest wiele ślepych dróg i pięknych, otwartych przestrzeni. Piękno polega na tym, że właśnie Ty ten świat budujesz". 

Teraz Aida przygotowała dla fanów kolejne przesłanie i podzieliła się nim w mediach społecznościowych. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zabrał głos po incydencie na granicy polsko-ukraińskiej

Reklama

Aida ma nowe przesłanie dla fanów. Zadała też ważne pytanie!

Na Facebooku Aidy pojawił się właśnie wpis z ważnym przekazem:

- napisała, zwracając się do fanów z pytaniem. 

Ci szybko odpowiedzieli:

- "Jestem z siebie dumna, że się nie poddałam, choć w życiu nie było mi lekko i za to jestem sobie wdzięczna", "że mam cząstki spokoju", "Uczę się kochać siebie od kilkunastu lat, muszę przyznać że z dnia na dzień jest lepiej, dziękuję za życiowe drogowskazy które trafiają w dziesiątkę, serdeczności przesyłam - piszą, dzieląc się swoimi przemyśleniami. 

Wy też śledzicie podnoszące na duchu posty Aidy?

Zobacz również:

Aida podzieliła się kolejnym przesłaniem. Fani są wdzięczni


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | polska wizjonerka | polska jasnowidzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy