Reklama

Reklama

Baba Wanga i przepowiednia "sześciu dwójek". To czeka nas już w lutym!

Baba Wanga, czyli słynna bułgarska jasnowidzka pozostawiła po sobie wiele proroctw. To ona miała przewidzieć m.in. przejęcie władzy przez Hitlera, śmierć Józefa Stalina, rozpad ZSRR, katastrofę w Czarnobylu, atak terrorystyczny na WTC, a nawet kryzys klimatyczny oraz pandemię. Baba Wanga, nazywana również "Nostradamusem z Bałkanów" przepowiedziała także, co wydarzy się w tym roku, przestrzegając jednocześnie przed datą, w której zbiegnie się sześć dwójek.

Baba Wanga miała zaledwie 12 lat, gdy uległa tragicznemu w skutkach wypadkowi. W wyniku potężnej i gwałtownej wichury została dotkliwie poturbowana, straciła przytomność, a gdy ją odzyskała, okazało się, że nie może otworzyć oczu. Mimo natychmiastowej pomocy lekarzy, wzroku przyszłej prorokini nie udało się już uratować. Gdy miała 30 lat, ujawniły się jej niesamowite zdolności przepowiadania przyszłości. 

W proroctwa Baby Wangi wciąż wierzy wiele osób, a te, które dotyczą roku 2022, nie napawają optymizmem. Wieszczka zapowiada między innymi nadejście kolejnej pandemii, problemy z dostępem do wody pitnej, susze, ale także inne kataklizmy jak trzęsienia ziemi, głód i powodzie. To jednak zaledwie początek problemów! 

Reklama

Zobacz również: Co Baba Wanga przewidziała na 2022 rok?

Putin będzie "władcą świata"? Baba Wanga ostrzega przed "sześcioma dwójkami"

Według rosyjskiego portalu "Polityka Siewodnia", Baba Wanga miała przepowiedzieć także, jaka przyszłość czeka największe kraje świata, a przepowiednia ta związana jest ściśle z datą, w której zbiegnie się sześć dwójek. Tego dnia, czyli 22 lutego 2022 roku ma dojść do niezwykłych wydarzeń.  Mowa o "podawaniu sobie rąk" przez przedstawicieli wielkich mocarstw oraz powrocie innych państw słowiańskich do Rosji. 

- pisze portal. 

Przepowiednia o "sześciu dwójkach" została powtórzona przez innego bułgarskiego jasnowidza, Siergieja Kostornoja, który na antenie rosyjskiego kanału pierwszego powiedział, że "najbardziej niebezpiecznym dniem dla całego świata jest dzień, w którym wiele dwójek zbiera się w jednym miejscu". Tezę tę potwierdzili także inni, zgromadzeni w studiu goście. Podobne daty przytrafiły się już w 2020 roku i zapowiedziały pandemię i jej skutki. Dzień 22 lutego 2022 roku ma być "punktem zwrotnym w dziejach ludzkości"."

Baba Wanga przewidziała także, że w 2022 roku stosunki między Ameryką a Rosją staną się bardzo skomplikowane, za to kwitnąć będą relacje między Rosją a Chinami. Putin stanie się "władcą świata" i doprowadzi do ponownego zjednoczenia niektórych państw z Federacją Rosyjską.

 - przytoczył rzekome słowa Baby Wangi rosyjski portal.

***
Zobacz również:

W Egipcie odnaleziono starożytną kapsułę czasu, a w niej tysiące notatek!

Oto najrzadsze znaki zodiaku. Dlatego są wyjątkowe! 

Biblijna przepowiednia św. Jana. Już się spełnia?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baba Wanga | proroctwa | proroctwo | przepowiednie | przepowiednie 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy