Bez pudła przewidział pogodę na zimę. Dziś mówi, jakie będzie lato 2023

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Swoimi wizjami dzieli się z internautami za pomocą platformy YouTube. Głównie przekazuje informacje dotyczące losów Polski oraz całego świata. Tym razem w rozmowie z mediami zdradził, jakiej pogody możemy się spodziewać latem 2023.

Krzysztof Jackowski postanowił zdradzić, jaka pogoda czeka nas wiosną oraz latem 2023
Krzysztof Jackowski postanowił zdradzić, jaka pogoda czeka nas wiosną oraz latem 2023Krzysztof KuczykAgencja FORUM

Krzysztof Jackowski i jego wizje

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dotyczącą 2023 roku i już na wstępie zaznaczył, że "będą się działy bardzo poważne, niedobre rzeczy".

Przepowiednie jasnowidza zazwyczaj nie napawają optymizmem. Niejednokrotnie jego słowa przeraziły internautów. Mimo to transmisje oglądają tysiące osób, które zostawiają po sobie mnóstwo komentarzy. Wielu z niecierpliwością czeka na kolejne przesłania i wskazówki. Wszystko przez to, że wizje Krzysztofa Jackowskiego niejednokrotnie miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi wizjami podczas transmisji live na platformie YouTube
Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi wizjami podczas transmisji live na platformie YouTubeBartosz KrupaEast News

Krzysztof Jackowski o pogodzie. Jakie będzie lato 2023?

Zdarza się, że jasnowidz w swoich przesłaniach skupia się na nieco lżejszych kwestiach. W rozmowie z "Super Expressem" postanowił zdradzić, jaka pogoda czeka nas wiosną oraz latem 2023. Okazuje się, że w najbliższych miesiącach możemy się spodziewać wysokich temperatur i słonecznych dni. Latem ma być jednak nieco inaczej. "To będzie rok deszczowy, mokry. Lato będzie deszczowe" - stwierdził jasnowidz.

Do przyjścia wiosny oraz lata zostało jeszcze trochę czasu. Nie wiadomo, czy wizja Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzi, ale warto podkreślić, że kilka miesięcy temu jasnowidz podzielił się przesłaniem dotyczącym zimy 2022/2023.

Nie da się ukryć, że wówczas trafnie opisał nadchodzące mroźne dni. "Zima będzie jak kapryśna ciotka. Będą dwa mocne uderzenia zimy. Mocne, ale krótkotrwałe. Mróz, ale dużo śniegu. Krótkotrwały kataklizm śnieżny. To będzie topnieć, za jakiś czas znów krótkotrwały kataklizm śnieżny, mroźny i znów taka "ciapaja" - stwierdził jasnowidz.

***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 46: Weronika KowalskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas