Reklama

Reklama

Bierze 130 zł za usługę. Zdemaskowała już ponad tysiąc mężczyzn

Madeleine pomaga kobietom, które podejrzewają swojego partnera o zdradę. Jak sama przyznaje, zdemaskowała już ponad tysiąc mężczyzn. Niektórzy nazywają ją tropicielką "miłosnych szczurów". Kobieta ma swoje sposoby na to, aby złapać ich na gorącym uczynku.

Przyłapuje niewiernych mężczyzn

Zdradza mnie? Oszukuje? Będzie mi wierny do końca życia? Okazuje się, że sporo kobiet zadręcza się takimi pytaniami. Jak zdemaskować partnera, który nie jest z nami szczery? Jak sprawdzić, czy faktycznie zdradza? Jak  upewnić się, że będzie nam wierny? 

Z pomocą przychodzi Madeleine, która, jak twierdzi, zajmuje się przyłapywaniem niewiernych mężczyzn na gorącym uczynku. - Robię to od lat i jestem świetna w tym, co robię. Testowałam lojalność wielu podejrzanych mężczyzn i wiem, co im powiedzieć - przyznaje TikTokerka.

Czytaj również: Oto 10 znaków, które mogą sygnalizować, że Twój partner zdradza lub planuje zdradę

Reklama

Wykonuje test lojalnościowy. Cennik zaczyna się od 30 dolarów

Zasada jest prosta. Najpierw należy wypełnić odpowiednią ankietę. Opisać, jaki jest partner, czy jest podejrzliwy itp., w jaki sposób Madeleine powinna się z nim skontaktować. Jeśli jest coś, co szczególnie powinno zainteresować "tropicielkę", także należy o tym wspomnieć. 

Madeleine zapewnia, że robi wszystko, aby uzyskać odpowiedzi, na które każda kobieta zasługuje. Czasami wymaga to trochę więcej czasu, ale zawsze się udaje. Oferowane usługi mają swój cennik. Zaczyna się od 30 dolarów (czyli ok. 130 zł). Oczywiście wszystko jest poufne, a pani detektyw na bieżąco informuje zleceniodawcę o swoich efektach pracy. 

Sprawdź: Co widzisz na obrazku? Ujawnia to, czy masz skłonności do... zdrady

Na TikToku zdradza efekty swojej pracy 

O tym, jak udaje się zdobywać dowody, kobieta często informuje na TikToku. Na jej koncie znaleźć można np. nagrania rozmów z mężczyznami, których sprawdza. Na każdego klienta ma inny sposób. Jak się okazuje, czasem wystarczy rozmowa, czy odpowiednia zaczepka przesycona komplementami. Niekiedy musi posunąć się do innych metod jak np. wysłanie intymnych zdjęć. 

Madeleine zapewnia, że nie jest dla niej problemem udowodnić, jak szczere są uczucia "namierzonego celu" wobec ukochanej. Test lojalnościowy pomógł zdemaskować jej już tysiąc mężczyzn. A chętnych na tego typu próby, nie brakuje. "Jeśli kiedykolwiek będę miała wątpliwości co do mężczyzny w moim życiu, ponownie poproszę o kolejny test lojalności". "Ratujesz tak wiele kobiet przed niepotrzebną traumą. Jesteś królową" - czytamy w komentarzach. 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy