Reklama

Reklama

Co widzisz na obrazku? Ujawnia to, czy masz skłonności do... zdrady

Wynik, co oczywiste, nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: czy zdradzę swojego partnera. To tylko zabawa, która ma na celu wskazać pewne skłonności. Zakładamy, że nikt zdrady nie planuje, a na pewno nie wchodzi w związek z myślą, że będzie zdradzał.

Spójrz na poniższy obrazek i wymień pierwszą rzecz, która rzuca ci się w oczy. Następnie przewiń w dół, aby przeczytać, co to oznacza.

Ptaki

Jeśli najpierw zobaczyłeś ptaki, jesteś osobą, która planuje zawsze być wierna i będziesz, chyba że... los zechce inaczej. Jesteś romantykiem, wierzysz w przeznaczenie i pokrewieństwo dusz. 

Jeśli spotkasz miłość życia, będąc w innym związku, może się okazać, że trudno ci będzie się oprzeć temu uczuciu.  

Drzewa

Jeśli najpierw zobaczyłeś drzewa, jesteś osobą, która nigdy, przenigdy, nie będzie zdradzać. To wspaniałe, choć w twoim przypadku... Jesteś osobą, która łatwo zamyka się w sobie i zatapia się we własnych uczuciach. Trzymasz się swoich decyzji, choćby miały nie dawać ci szczęścia. To destrukcyjne, więc pomyśl o tym, że czasem warto odpuścić.  

Reklama

Chatki

Jeśli najpierw zobaczyłeś chatki, jesteś osobą, która regularnie oszukuje. To oczywiście żadne wytłumaczenie, ale nigdy nie jest to coś, co planujesz. Co jest powodem tego zachowania? Niestety, nie potrafisz szczerze rozmawiać o swoich potrzebach i obawach. 

A to konieczne, żeby związek dla obu stron był satysfakcjonujący i nie przynosił niepotrzebnego cierpienia, np. w skutek zdrad.

Zobacz też: To, co widzisz na tym obrazku, wyjaśnia, dlaczego nie znalazłaś miłości

Słoń

Jeśli najpierw zobaczyłeś słonia, jesteś osobą, która zdradziła raz i nigdy więcej tego nie zrobi. Masz doświadczenie w związkach i nawet jeśli nie zostałeś przyłapany na zdradzie, rozumiesz szkody, jakie zdrada może poczynić w związku.

Czytaj też:

To, co widzisz na tym obrazku, zdradza, jakim i dlaczego jesteś człowiekiem

INFJ - najrzadszy typ osobowości. Jakie cechy go charakteryzują?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | Zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy