Reklama

Reklama

Brat księżnej Diany opublikował portret matki. W sieci poruszenie

Młodszy brat księżnej Diany – Charles Spencer prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia rodzinnych fotografii. Kilka dni temu na Instagramie zamieścił coś, co wywołało poruszenie wśród internautów. Chodzi o portret matki - Frances Shand Kydd sprzed lat. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy – użytkownicy twierdzą, że kobieta jest łudząco podobna do swojej tragicznie zmarłej córki.

Charles Spencer - młodszy brak księżej Diany, to brytyjski arystokrata, 9. hrabia Spencer, chrześniak królowej Elżbiety II. Znany jest z tego, że kultywuje pamięć o swojej rodzinie, interesuje się historią przodków i stara kontynuować ich dawne tradycje. Na co dzień utrzymuje rezydencję rodziny Spencer. Prowadzi również konto w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje sentymentalne treści. Na Instagramie obserwuje go już 132 tys. followersów. 

Charles Spencer pokazał zdjęcie matki z młodości. W sieci poruszenie

Kilka dni temu Charles zamieścił w sieci zdjęcie, przedstawiające portret jego matki. Do postu dodał też krótki opis:

Reklama

Na ten widok posypało się mnóstwo komentarzy od internautów. Twierdzą oni, że księżna Diana i jej matka Frances Shand Kydd są do siebie bardzo podobne. Zaczęto doszukiwać się konkretnych, wspólnych cech zewnętrznych. Jeden obserwujący napisać, że Diana odziedziczyła oczy po Frances, kolejny natomiast zauważył podobiznę do córki Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Czytaj również: Czuwał nad Dianą w chwili jej śmierci. Po latach przerywa milczenie!

Zdjęcie, które opublikował Charles zyskało do tej pory już prawie 18 tys. polubień i mnóstwo komentarzy. Oprócz komplementów dotyczących urody Frances, obserwujących zainteresowała również jej historia. Frances Shand Kydd zmarła w 2004 roku po długiej chorobie - cierpiała na Parkinsona i raka mózgu. Dziś miałaby 87 lat.

Zobacz też: Książę Harry ma już dość zachowawczych wypowiedzi. Rozpęta piekło?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Walii - Diana | księżna Diana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy