Reklama

Reklama

Co dzieje się przed śmiercią? Przerażające wyznanie pielęgniarki

Julie McFadden jest pielęgniarką. Za pomocą social mediów opowiada internautom o kulisach swojej pracy w hospicjum. Często porusza także temat śmierci. Niedawno na ich prośbę opowiedziała o dziwnych zjawiskach, które można zaobserwować w ostatnich miesiącach życia. Zaznaczyła, że medycyna nie jest w stanie wytłumaczyć żadnego z nich. Jak się okazuje, doświadczenia internautów pokrywają się z tym, o czym mówi McFadden.

Dziwne ruchy i odgłosy, wydłużanie paznokci oraz włosów — to niektóre z reakcji często zachodzących po śmierci. Gdy człowiek umiera, w jego ciele zaczynają zachodzić zaskakujące zjawiska. A co dzieje się z człowiekiem na krótko przed śmiercią?

Niewiele mówi się o tym,  że przyglądając się człowiekowi, można zauważyć niepokojące symptomy nadchodzącej śmierci. Pielęgniarka Julie McFadden zdecydowała się opowiedzieć o swoich doświadczeniach na TikToku. Co zdradziła?

Umierający przeżywają "rajd"

McFadden na prośbę internautów w filmiku na TikToku opowiedziała o dziwnych zjawiskach, z jakimi pracownicy hospicjów spotykają się u pacjentów. Zaznaczyła, że  medycyna nie jest w stanie wyjaśnić ich przyczyn. Nagranie ma już ponad 5 mln wyświetleń. Jego popularność stale rośnie.

Reklama

Julie McFadden zaznaczyła, że "rajdy" u umierających pacjentów są wyjątkowo częste. Potwierdzili to internauci, którzy w komentarzach, wspominając śmierć członków rodziny i przyjaciół, przytaczali podobne historie. Jak się okazało, wielu z nich zaobserwowała nagłą i niekontrolowaną poprawę stanu tuż przed śmiercią bliskich.

Umierający przed śmiercią widzą zmarłych?

Kolejne zjawisko, o którym wspomniała McFadden, okazało się szczególnie przerażające. Pielęgniarka wytłumaczyła, że osoby umierające na kilka miesięcy przed śmiercią zaczynają wyjątkowo często wspominać zmarłych bliskich: członków rodziny, zwierzęta, sąsiadów. Niektórzy podobno rozmawiają ze zmarłymi lub widzą anioły.

***
Przeczytaj również:


Przepowiednia na 2022 rok! Jasnowidzka Aida zdradza, co nas czeka

Bunt przeciwko patriarchatowi. O co chodzi w obowiązkowym heteroseksualizmie?

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: symptomy | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje