Reklama

Reklama

Co oznacza linia życia na dłoni? Większość z nas nie ma pojęcia

Z dłoni człowieka można wiele odczytać – tak przynajmniej twierdzą wróżbici. Ich zdaniem każda linia widoczna na wewnętrznej jej stronie coś oznacza. Najbardziej w oczy rzuca się szczególnie jedna – linia życia. Okazuje się, że nie oznacza do końca tego, co wskazuje jej nazwa. Jak ją poprawnie interpretować?

Co oznacza linia życia na dłoni?

Wiele osób wierzy, że linie widoczne na wewnętrznej części dłoni mają ukryte znaczenie, a u każdego człowieka wyglądają one inaczej. Nie bez powodu od dawien dawna tę część ciała wykorzystuje się do wróżenia, przepowiadania przyszłości i rozwiązywania niewyjaśnionych sytuacji.

Chiromancja - czyli wróżenie z dłoni znane jest już od starożytności i popularne również w dzisiejszych czasach. Osoby, które nie korzystały z porad wizjonerów, zapewne chociaż raz w życiu same próbowały zinterpretować znaczenie linii. Należą do nich: linie życia, linie głowy, linie serca, linie losu, linie słońca oraz linie Merkurego.

Reklama

Największą zagadką jest dla wszystkich linia życia, która swój początek ma na skraju dłoni - pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i biegnie łukiem, okrążając kciuk. Co ciekawe, jak twierdzi większość z nas, wcale nie pokazuje ona długości życia. Opisuje natomiast witalność, zdrowie oraz określa motywację danej osoby do życia. Spójrz na swoją dłoń i sprawdź, jak jest w twoim przypadku.

Czytaj również: Linia małżeństwa zdradzi, kiedy weźmiesz ślub. Jakie będzie twoje małżeństwo? Sprawdź

Linia życia - oto jak odczytać jej znaczenie

  • Długa linia życia - występuje u osób o doskonałej sprawności fizycznej i psychicznej, wspaniałej kondycji, predyspozycji do osiągania imponujących wyników w sporcie. Osoby te są inteligentne, idą pewnie przez życie, dążą do wyznaczonego celu i łatwo się nie poddają.
  • Krótka linia życia - umiejscowiona tuż przy kciuku oznacza osobę nieśmiałą, mało towarzyską, a wręcz samotną i introwertyczną. Świadczy też o trudności z nawiązywaniem trwałych relacji międzyludzkich i odnalezieniem się w danym środowisku.
  • Linia życia, która się rozwidla - posiadają ją osoby doskonale zorganizowane, umiejące poradzić sobie z natłokiem obowiązków i świetnie zarządzające czasem. Umieją one połączyć życie prywatne z zawodowym, są szczęśliwe i spełnione, mają również spore grono przyjaciół.
  • Przerwana linia życia - zwiastuje ona kłopoty i trudności w życiu. Występuje u tych osób, które są niepewne swoich decyzji, niestałe w uczuciach i często zdezorientowane.
  • Rozdwojona linia życia - podwójna linia życia zwiastuje same pozytywne rzeczy - wiele sukcesów - prywatnych jak i zawodowych, pomyślą realizację życiowych planów i ambicji. Taka osoba ma bardzo dużą szansę osiągnięcia w życiu tego wszystkiego, co sobie zaplanuje.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chiromancja | chiromancja wróżenie z ręki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy