Reklama

Reklama

Gwiazdy świętują Światowy Dzień Zwierząt 2021. Kto pochwalił się zdjęciem z pupilem?

04 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt 2021. Z tej okazji polskie gwiazdy postanowiły pochwalić się na Instagramie zdjęciami swoich pupili. Kto pokazał zwierzaka? Okazuje się, że niektóre znane i lubiane postacie z polskiego show-biznesu nieźle nas zaskoczyły!

Czym jest Światowy Dzień Zwierząt? O pupila troszcz się przez cały rok!

Światowy Dzień Zwierząt obchodzimy co roku 4 października po to, aby zachęcić wszystkich o ochronę zarówno domowych, jak i dzikich zwierząt i zwiększać świadomość ekologiczną ludzi na całej planecie. 

Co za tym idzie, również sprawiać, by Ziemia była lepszym miejscem dla naszych pupili, ponieważ działalność człowieka niejednokrotnie negatywnie odbija się na zwierzętach, czego dowodem jest m.in. ilość zagrożonych gatunków. 

Światowy Dzień Zwierząt ma szczególnie przypominać, że trzeba je chronić, aby nie dopuścić do ich całkowitego wyginięcia. 

Reklama

Światowy Dzień Zwierząt 2021. Gwiazdy chwalą się swoimi pupilami!

Gwiazdy postanowiły przypomnieć swoim fanom, że 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt, wrzucając do sieci zdjęcia z pupilami. Niektórzy pochwalili się nawet swoimi własnymi zwierzętami. 

Agnieszka Woźniak-Starak kocha psy i od lat mówi o tym, że los zwierząt jest dla niej ważny, a z okazji ich święta postanowiła wrzucić do sieci fotkę z jednym z czworonogów. 

Zdjęciem z psem podzieliła się też niedawno Ewa Szabatin. 

Światowy Dzień Zwierząt postanowiła uczcić również Maja Ostaszewska, która sprzeciwia się eksperymentowaniu na zwierzętach. Aktorka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, do której zapozowała razem z pięknym koniem.

Ewa Minge zaskoczyła zdjęciem sprzed lat, na których widać dziecko i dwa urocze... Rottweilery. 

Wy również świętujecie w tym roku Światowy Dzień Zwierząt? 

Czytaj również:

Najpoważniejsze kontuzje w "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazdy zachwycają w modnym welurze 

Najdłuższy komercyjny lot na świecie 

Jesienne przepisy: zupa dyniowa 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje