Istotne zmiany dla klientów Biedronki. Sieć wydała specjalny komunikat

Sieć sklepów Biedronka wydała komunikat, w którym poinformowała, że ponad 3 tys. placówek będzie otwartych dłużej niż zazwyczaj. Biedronka swoją decyzję argumentuje troską o klientów, którzy dzięki temu „mogą wygodnie przygotować się do nadchodzącego finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej”.

Biedronka wydłuża godziny otwarć swoich sklepów
Biedronka wydłuża godziny otwarć swoich sklepów123RF/PICSEL

Istotne zmiany dla klientów Biedronki

Już od najbliższego piątku do soboty ponad 3100 sklepów Biedronka będzie pracowało do godz. 23:30. Taka decyzja - jak twierdzi sieć - podyktowana jest niedzielnym finałem Mistrzostw Europy w piłce nożnej - wynika z komunikatu Biedronki.

Z okazji nadchodzącego meczu finałowego sieć przygotowała również specjalną ofertę w postaci "Rabatogodzin" i promocji na wybrane grupy produktowe.

"Chcąc wesprzeć naszych klientów w przygotowaniach do finału jednego z najpopularniejszych widowisk piłkarskich, postanowiliśmy wydłużyć godziny otwarć większości naszych sklepów. Ponadto ceniąc portfele naszych klientów ponownie uruchomiliśmy naszą specjalną akcję promocyjną Rabatogodziny, dzięki której klienci w najbliższy piątek i sobotę w określonych godzinach będą mogli zakupić szereg produktów w naprawdę atrakcyjnych i niskich cenach" - powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjnych w sieci Biedronka.

Jak wyjaśnia sieć - akcja "Rabatogodziny" będzie obowiązywać od piątku do soboty (12-13.07) we wszystkich sklepach sieci Biedronka w godzinach od 19:00 do 23:30. W tym przedziale czasowym klienci sieci będą mogli nabyć popularne produkty w niższych cenach.

Z okazji zbliżającego się finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej Biedronka rusza ze specjalną promocją
Z okazji zbliżającego się finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej Biedronka rusza ze specjalną promocją123RF/PICSEL

Duże ułatwienie dla klientów Biedronki. Sieć uruchomiła... linię autobusową

Kilka dni temu informowaliśmy, że turyści wybierający się na urlop do Łeby, będą mogli skorzystać z tamtejszej, specjalnej linii autobusowej uruchomionej przez... sieć sklepów Biedronka. Biedronkowy autobus kursuje codziennie w godzinach popołudniowych, z wyjątkiem niedziel niehandlowych i dowozi klientów do placówki położonej poza centrum miasta.

Linia funkcjonuje do 18 sierpnia, a bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

„Ewa gotuje”: Krem paryskiPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}