Reklama

Reklama

Jackowski miał wizję dotyczącą Lewandowskiego. Piłkarz nie będzie miał lekko

W tym roku Robert Lewandowski po wielu latach gry w Bayern Monachium przeniósł się do FC Barcelony. W pocie czoła trenuje do rozgrywek w nowym klubie. Dowiedzieliśmy się, że jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą jego przyszłości. Czy polski piłkarz odniesie sukces?

Robert Lewandowski od kilku lat stoi na podium najlepszych piłkarzy na świecie. Największe sukcesy odnosił w Bayernie Monachium, jednak jego kariera w Niemczech w tym roku dobiegła końca. Od lat marzył o dołączeniu do FC Barcelony, a ostanie zawirowania w klubie sprawiły, że podjął przełomową decyzję o odejściu. 

Robert bez problemów przeszedł wszelkie potrzebne badania i od kilku dni w pocie czoła trenuje do występów w nowych barwach. Najpopularniejszy polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski - już wie, jak poradzi sobie piłkarz.

Czytaj więcej: Krzysztof Jackowski mówi o nadchodzącej zimie

Reklama

Krzysztof Jackowski o karierze Lewandowskiego w FC Barcelona

Krzysztof Jackowski jeszcze niedawno podzielił się przerażającą wizją na nadchodzącą jesień. Teraz wyjawił z kolei swoje przeczucia co do przyszłości Lewandowskiego w Barcelonie. Jasnowidz już wie, czy piłkarz nie będzie żałował decyzji o zmianach w jego zawodowej karierze.

Zobacz też: Jackowski miał kolejną wizję. "Ludzie będą ropieć"

Niestety uważa, że zmiany nie będą dla Lewandowskiego łatwe, z uwagi na ogromną konkurencję w drużynie. Zdaniem profety, piłkarz będzie musiał przede wszystkim nauczyć się samodzielności.

Mimo wszystko Jackowski jest przekonany, że polski piłkarz poradzi sobie w Barcelonie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy