Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. "Ludzie będą ropieć"

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Słynny jasnowidz tym razem zamieścił w internecie przepowiednię, w której wspomniał o wielkim skażeniu. Jego słowa nie napawają optymizmem. Wśród internautów pojawiły się spekulacje, że czeka nas atak jądrowy. Co jeszcze powiedział Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski przychodzi z kolejną wizją

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Często publikuje w sieci nagrania, na których dzieli się swoimi przemyśleniami i przepowiedniami dotyczącymi tego, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Jego słowa niejednokrotnie miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, dlatego też zyskał spore grono osób, które kierują się tym, co mówi.

Tym razem Krzysztof Jackowski przyszedł z dramatyczną przepowiednią. Widział pożar, ciemność i wielkie skażenie. 

Krzysztof Jackowski przewidział atak jądrowy?

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami. Nie zawsze są one pozytywne. W ostatnim czasie wspominał o dziwnym wydarzeniu i poparzonych osobach. Znów miał podobną wizję, ale tym razem zobaczył znacznie więcej szczegółów.

Reklama

Jasnowidz zapewnia, że ciemność i późniejsza żółta barwa nie mają nic wspólnego ze słońcem. Zobaczył również wielki pożar, który w konsekwencji ma doprowadzić do wielkiego skażenia. Krzysztof Jackowski dodał, kiedy dojdzie że do tych dramatycznych wydarzeń. Stwierdził, że będzie to we wrześniu lub w październiku, ewentualnie na przełomie tych miesięcy. 

Krzysztof Jackowski dodał, że tragiczne sceny sprawią, że nie będzie możliwości jedzenia owoców, ponieważ dojdzie do ich skażenia. Może to więc mieć miejsce na południu Europy lub Bliskim Wschodzie, czyli rejonach, w których będzie dostęp do świeżych owoców. 

***

Zobacz także:

Krzysztof Jackowski: "Bałagan dopiero się zaczyna". Co zobaczył w swojej najnowszej wizji?

8 mld ludzi – już w listopadzie populacja może osiągnąć taki poziom

Rybacy wyciągnęli go z wody. To zapowiedź kataklizmu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy