Jacy ludzie lgną do ciebie jak pszczoły do miodu? Wybierz liść i sprawdź

"Swój do swego" mówi stare porzekadło i... prawo przyciągania. Wszelkie upodobania opierają się na energii, wibracji, chemii czy jakkolwiek to nazwiemy, to akurat bez znaczenia. Chodzi o to, że każdy z nas emanuje jakąś energią, a ta energia przyciąga konkretnych ludzi czy sytuacje - najczęściej takich i takie o tej samej energii. Ludzie, którzy są pozytywnie nastawieni, otwarci, hojni, troskliwi i życzliwi wobec siebie i innych, nie są zainteresowani zadawaniem się osobami nastawionymi negatywnie, zamkniętymi w sobie i potrzebującymi nieustannej aprobaty i uwagi. Choć nikt celowo nie szuka kogoś zamkniętego, negatywnego i potrzebującego pomocy, to jednak jeśli taki właśnie jesteś, to właśnie osoby o takiej energii przyciągniesz do swojego życia.

Wybierz liść i dowiedz się, co ten wybór o tobie mówi
Wybierz liść i dowiedz się, co ten wybór o tobie mówi123RF/PICSEL

Czym jest osobowość?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego wolisz niektóre rzeczy od innych? Niezależnie od tego, czy jest to coś ulubionego do jedzenia, czy ulubiony kwiatek lub sposób spędzania wolnego czasu. Twoja osobowość determinuje to, co lubisz, a czego nie. Każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada odrębną osobowość, ukształtowaną przez lata poprzez wzorce zachowań, jakie obserwuje i przyjmuje oraz wybory, jakie podejmuje.

Osobowość to nic innego jak długi wzór wyborów życiowych, które decydują o tym, jak myślisz i żyjesz. Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na cechy twojej osobowości, ale dzisiaj skupimy się na twoim ulubionym liściu. Setki drzew - powiesz - jak wybrać ten jeden listek? Słusznie. Dlatego zawęziliśmy ten wybór do dosłownie kilku liści. Zapraszamy do zabawy! Wykonaj poniższy test osobowości i wybierz jeden z sześciu liści, aby odkryć swoje niesamowite cechy osobowości.

Wybierz liść i sprawdź, co ten wybór o tobie mówi

Na poniższym obrazku znajduje się sześć pięknych liści. Każdy jest inny i odpowiada innemu typowi osobowości. Musisz wybrać ten liść, który najbardziej ci się podoba i od razu przyciąga wzrok. Nie kombinuj, zrelaksuj się i przyjrzyj grafice. Wybierz tylko ten liść, który naturalnie wydaje ci się atrakcyjny.

Wybierz liść
Wybierz liść123RF/PICSEL

Liść nr 1

Jeśli twój wybór padł na liść nr 1, jesteś z natury ekstrawertykiem. Jesteś radosny i impulsywny, pełen życia. Uwielbiasz wszystko, co nowe, chcesz poznawać, odkrywać i uczyć się. Jesteś przedsiębiorczy i bez problemu podejmujesz ryzyko. Wskakujesz w nowe sytuacje bez chwili zastanowienia i żyjesz bardzo spontanicznie. Planowanie nie jest twoją mocną stroną i wolałbyś żyć jak wolny ptak, gotowy do lotu w dowolnym miejscu i czasie.

Jakie osoby przyciągasz? Z jednej strony te podobne do ciebie - odważne i przebojowe, które potrzebują sprawdzonego kompana do wspólnych szaleństw. Z drugiej strony jednak lgną do ciebie osoby mniej śmiałe, które potrzebują motywacji i wsparcia kogoś odważnego, żeby sami mogli wyjść z cienia.

Liść nr 2 

Jeśli wybierzesz liść nr 2, jesteś naprawdę wyjątkową osobą. Jesteś optymistą i bardzo pozytywnym człowiekiem. Zawsze patrzysz na jasną stronę rzeczy i emanujesz spokojem i pozytywnością. Masz pogodne usposobienie, dobre poczucie humoru i charyzmę. Jesteś ekspertem w komunikacji i masz wielu przyjaciół. Jesteś również odpowiedzialny i pracujesz niestrudzenie, aby osiągać swoje cele. Jesteś również bezinteresowny, szczególnie przy wsparciu bliskich.

Jakie osoby przyciągasz? Na pewno te szukające wsparcia i optymizmu. Lgną do ciebie ludzie, dla których ważny jest spokój i bezpieczeństwo w relacjach. Niekoniecznie ci skaczący na główkę w każde wyzwanie czy imprezę, ale na pewno tacy, którzy lubią dobre towarzystwo. Może się zdarzyć, że jakiś maruda będzie próbował popsuć ci humor, ale szybko zrezygnuje z tych prób i pójdzie precz.

Liść nr 3 

Jeśli wybierzesz liść spod numeru 3, jesteś spokojną duszą. Postępujesz ostrożnie i zawsze szukasz harmonii. Jesteś cichy, powściągliwy i ciekawy świata. Masz pragnienie poznania wszystkiego na świecie i nigdy nie pozwolisz, aby jakakolwiek okazja do nauki cię ominęła. Jesteś miłą osobą o wielkim sercu. Nienawidzisz konfliktów i jesteś niesamowitym mediatorem. Żyjesz swoim życiem z ciepłem i miłością.

Jakie osoby przyciągasz? Oprócz typów bliźniaczo podobnych do ciebie, czyli cichych naukowców, na pewno pełno wokół ciebie romantycznych dusz lubujących się w kontaktach z przyrodą i książkami. Niestety, twój spokój może być też pożywką dla toksyków, którzy mogą próbować znaleźć w tobie swoją ofiarę. Uważaj na nich i stanowczo się odcinaj.

Liść nr 4 

Jeśli twój wzrok spoczął na liściu nr 4, twoją najbardziej niesamowitą cechą osobowości jest kreatywność. Masz artystyczne zacięcie i posiadasz odrębną osobowość, która jest połączeniem ekstrawersji i introwersji. Lubisz swoją wolność i wolałbyś spędzić weekend sam w domu niż wyjść na imprezę. Ale uwaga, potrafisz też wpaść w wir zabawy. I kiedy dobrze się bawisz, nic nie jest w stanie cię powstrzymać. Łatwo dostosowujesz się do różnych warunków i nigdy się nie poddajesz. Lubisz samotność, ale jesteś również otwarty na eksperymenty i eksplorację.

Jakie osoby przyciągasz? Dwoistość twojej natury sprawia, że ciągnie do ciebie i introwertyków, i ekstrawertyków. I świetnie dogadasz się z jednymi i drugimi - ważne tylko, żeby potrafili zrozumieć twoją naturę. Szczególnie te momenty, w których potrzebujesz pobyć sam na sam ze sobą.

Liść nr 5

Jeśli wybierasz liść nr 5, twoją najbardziej niesamowitą cechą osobowości jest uczciwość. Nie lubisz kłamać i manipulować ludźmi. Dążenie po trupach do celu to nie twoja ścieżka. Jesteś prawdomówny, lojalny i opanowany. Bardzo dbasz o to, aby nikogo nie skrzywdzić i traktujesz innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Jesteś otwartą księgą i niczego nie ukrywasz przed innymi. Ale to nie znaczy, że jesteś nudny lub zbyt prosty. Jesteś naturalny, spontaniczny i bardzo inteligentny.

Jakie osoby przyciągasz? Twoi ludzie to ci szczerzy i prostolinijni. Ciągną do ciebie osoby, które cenią sobie szczerość. Żaden krętacz i manipulator nie zagrzeje miejsca w twoim towarzystwie - pogonisz go czym prędzej.

Liść nr 6 

Jeśli twój wybór padł na liść nr 6, jesteś surową osobą. Idealistą, który żyje według mocnego kodeksu moralnego. Nie ustępujesz łatwo i masz głębokie poczucie sprawiedliwości. Jesteś również empatyczny i wrażliwy. Intensywnie troszczysz się o innych i jesteś naturalnym liderem. Podejmujesz inicjatywę w trudnych sytuacjach i posiadasz talent do dyplomacji i rozwiązywania problemów. Twoje świetne umiejętności słuchania czynią z ciebie idealnego partnera i przyjaciela.

Jakie osoby przyciągasz? Przyciągasz osoby, które potrzebują, by ktoś poprowadził je za rękę, wskazał właściwą drogę, upewnił w słuszności decyzji, a czasem wziął na siebie odpowiedzialność. Czyli takie, które szukają oparcia i bezpieczeństwa. Przy tym same o silnym kręgosłupie moralnym - inne będą się męczyć w towarzystwie takiego twardego zawodnika.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas