Jasnowidzka nie ma złudzeń. Ma dla Polaków ważne przesłanie

Aida Kosojan-Przybysz to ormiańska jasnowidzka, która od lat 90. mieszka w Polsce. Znana jest ze swoich wizji, którymi chętnie dzieli się z fanami. Jej przepowiednie mogą niekiedy przerażać, ale ona każdego dnia zamiast do lęku zachęca ludzi do duchowego rozwoju.

Co wydarzy się w Polsce w 2022 roku?
Co wydarzy się w Polsce w 2022 roku?123RF/PICSEL

Przepowiednia dla Polski na 2022 rok. Jasnowidzka nie ma złudzeń

Aida Kosojan-Przybysz zyskała w Polsce sławę jako piosenkarka W studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej nagrała swoją pierwszą piosenkę "Za Tobą szalałam" oraz zrobiła wokalizację Jackowi Wójcickiemu do utworu "Meshuge".

Jasnowidzka ma ważne przesłanie

Zmiany te mogą być dla wielu bardzo stresujące i nie wszyscy będą z nich zadowoleni. Dlatego jasnowidzka w swoich mediach społecznościowych bardzo zachęca fanów do skupieniu się na własnym rozwoju duchowym. 

Na jej profilu nie brakuje przesłań, które dla niektórych mogą okazać się pomocne w trudnych chwilach. 

"Poczuj siebie w radości i we łzach, tych ze smutku i ze szczęścia. Czuj i wyrażaj siebie, do tego masz pełne prawo. Uwolnij emocje, nie zamykaj się w sobie. Wpuść do serca świeże powietrze. Wejdź z nadzieją w nowy dzień. Daj szczęściu znak, że jesteś gotowy na jego przyjście" - prawi Aida w swoich przesłaniach dla ludzkości.

Fani chętnie czerpią z jej słów i niewątpliwie czekają na kolejne przepowiednie i wizje tego, co ma wydarzyć się w Polsce w 2022 roku.

Co czeka nas w 2022 roku?
Co czeka nas w 2022 roku? 123RF/PICSEL
Od baby bluesa do depresjiInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas