Katarzyna Zdanowicz powitała wiosnę w modnych okularach. Będą hitem sezonu

Katarzyna Zdanowicz, znana dziennikarka i prezenterka podzieliła się mediach społecznościowych nowym zdjęciem. Zapozowała do niego w modnych okularach przeciwsłonecznych, które będą hitem tego sezonu. Jakich jeszcze trendów możemy spodziewać się w 2024?

Katarzyna Zdanowicz pokazała się w modnych okularach. Będą hitem 2024
Katarzyna Zdanowicz pokazała się w modnych okularach. Będą hitem 2024Pawel WodzynskiEast News

Katarzyna Zdanowicz w mediach społecznościowych

Znana prezenterka i dziennikarka Katarzyna Zdanowicz od lat cieszy się sympatią widzów, a jej popularność nie maleje. Obecnie jest związana z "Wydarzeniami" Polsatu. Oprócz tego w Interii prowadzi podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami", a także jest autorką książki "Zawsze mówi, że wróci".

Dziennikarka nie zapomina o aktywności w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 66 tys. użytkowników, a grono fanów stale się powiększa. Dziennikarka w mediach społecznościowych pokazuje zarówno aspekty swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie brakuje tam ujęć z pracy czy też urlopowych wyjazdów.

Katarzyna Zdanowicz w modnych okularach przeciwsłonecznych. W 2024 będą hitem

Tym razem dziennikarka za pośrednictwem Instagrama podzieliła się promiennym zdjęciem, którym postanowiła przywitać wiosnę. Zapozowała na nim w modnych okularach przeciwsłonecznych, które w 2024 roku będą niekwestionowanym hitem. Chodzi o duże oversizowe oprawki, które muskają kości policzkowe.

Takie okulary na szczyt swojej popularności zostały wyniesione w erze 2010, a dziś wracają do łask, jednak w nowej odsłonie. Wyglądają one bardzo efektownie i dopełnią każdą stylizację, od casualowego looku, po bardziej elegancką garderobę.

Jakie jeszcze okulary będą modne w 2024 roku?

Wśród najnowszych trendów znajdziemy zarówno propozycje dobrze nam znane z poprzedniego sezonu, jak i pewne nowości. W 2024 roku królować będą okulary przeciwsłoneczne aviator, charakteryzujące się soczewkami w kształcie łezki, a także wysokim mostkiem. Pierwotnie model ten został zaprojektowany dla pilotów, jednak szybko zyskał na popularności w latach 70 XX wieku.

Powracającym w tym sezonie trendem będą okulary w kształcie kocich oczu, z wyciągniętymi ku górze krawędziami. Taki kształt pięknie unosi, a także wyszczupla twarz. Okulary "kocie oczy" dodadzą nam szyku, a także pazura. Niegdyś nosiły je największe gwiazdy takie jak: Marilyn Monroe, Audrey Hepburn czy Rita Hayworth.

Pilotki, czyli okulary "aviator" będą hitem sezonu wiosna/lato 2024
Pilotki, czyli okulary "aviator" będą hitem sezonu wiosna/lato 2024VIPHOTO/EAST NEWS East News
Projektant mody Robert Czerwik o wsłuchiwaniu się w potrzeby klientekINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}