Reklama

Kim Kardashian chwali się wąską talią w wakacyjnej stylizacji. Jakie ciało!

Kim Kardashian udostępniła zdjęcia z wakacji, na które, jak się okazało, zabrała swoje najlepsze przyjaciółki Olivię Pierson i Natalię Halcro. Pierwsze zdjęcie z urlopu już wywołało niemałe emocje u fanów Kim, a wszystko za sprawą jej stylizacji.

Doskonała forma Kim Kardashian. Gwiazda pochwaliła się wąską talią

Jak wynika ze zdjęć z wakacji, które zamieściła w mediach społecznościowych, Kim Kardashian spędziła w ten weekend trochę czasu ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

 42-letnia gwiazda i przedsiębiorczyni opublikowała na Instagramie oraz Twitterze serię zdjęć, na których jest ubrana w dżinsy z niskim stanem i górę od czarnego bikini. Zdjęcia wykonała w towarzystwie dwóch najlepszych przyjaciółek - Olivii Pierson i Natalii Halcro. 

To właśnie te zdjęcia wywołały burzę komentarzy, a fani przyznali, że trudno oderwać wzrok od pięknych pań. Zwłaszcza Kim w tej wakacyjnej stylizacji zrobiła wrażenie na internautach i patrząc na jej figurę, można stwierdzić, że nigdy wcześniej nie była w lepszej formie, niż obecnie. 

Tak odpoczywa celebrytka. Rajskie plaże i czas z przyjaciółmi

Kim Kardashian przeważnie nie zdradza miejsca swojego odpoczynku i tak było tym razem. 

Gwiazda nie ujawniła miejsca swojej wyprawy z dziewczynami, ale niedzielny post na Instagramie zawierał zdjęcia wspaniałego zachodu, a także zdjęcia zrobione na plaży, oszałamiające ciało Kim w bikini oraz zdjęcia jasnoniebieskich fal rozbijających się o brzeg piaszczystej plaży. Gdziekolwiek obecnie odpoczywa, to miejsce z pewnością wygląda jak luksusowy raj. 

Reklama

Kim stara się spędzać czas w ten sposób jak najczęściej i dba o swój odpoczynek. Ostatnio gwiazda przebywała w Japonii, gdzie bawiła się doskonale ze swoimi dziećmi i relacjonowała całą podróż w mediach społecznościowych. 

Do jej ulubionych wakacyjnych miejsc należą Bora-Bora, Bahamy i Polinezja Francuska. Trzeba przyznać, że w takich miejscach można odpocząć jak w raju. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama